چهارشنبه , ۱۳ ام مهر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۵:۲۸ قبل از ظهر به وقت تهران

وحید طالب‌ لو از فوتبال خداحافظی کرد

وحید طالب‌لو دروازه‌بان پیشین تیم استقلال در سن ۳۶ سالگی با انتشار بیانیه‌ای رسماً از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

http://media.sarpoosh.com/images/9702/97-02-c18-343.jpg

«به نام نامى او

من با فوتبال متولد شدم. تمام خاطرات کودکى و سال‌هاى دور من با فوتبال و فوتبال دوستان سرشته شده است. از گذشته‌ها عبور می‌کنم و یادش را در قلبم جاودان نگاه خواهم داشت. در خداحافظى‌ها زبان الکن است و حرمت‌ها اجازه بیان نمى‌دهد. حال، زمان آویختن دستکش‌هایى که به لطف خدا و زحمت پیشکسوتان که هر چه دارم از آنهاست، فرا رسیده است. تکه اى از وجودم را به جبر زندگى می‌سپارم. به تلخى گیج و منگ باخت‌ها و شور بردن‌ها. به استرس‌هاى لذتبخش و چسبیدن ضربات بزرگان فوتبال ایران و آسیا به دستکش‌هاى پر افتخار آبى. تیم همیشه درخشان استقلال، شاهین بوشهر گرم، راه آهن غرق شده و تیم فولاد سربلند، در زندگى من تأثیرات مهمى داشتند. به من آموختند فوتبال فقط شهرت و ماندن نیست. فوتبال بزرگ شدن و هنرِ بزرگ اندیشیدن است.

مفتخرم در این سال‌ها با باورهاى قلبى خود طى طریق کردم و هیچ گاه نان حلال خود را آغشته به دغل و دورویى ننمودم، حتى اگر بى‌نان ماندم ولى نه عزت فروشى پیشه کردم، نه دورنگى و نه ریا. همواره خود را در سایه و حرمت پیشکسوتان قرار دادم و حال نیز خود را مدیون ایشان، والدین، مربیان و اساتید فن دانسته و دست بوس و به خاک افتاده همگان از بزرگ و کوچک، نامدار و گمنام هستم.

آبى پوشان و آبى قلبان، فرزند کوچک‌تان را بخاطر همه آنچه که نتوانست در حد انتظار و شایسته شما صاحبان و مالکان همیشگى این باشگاه عمل کند، حلال کنید. این فرزند را بزرگ کردید و امروز او در دستى دستکش و در دست دگر قلبى آبى دارد. دستکش را خواهد آویخت و قلب آبى را تا ابد در سینه محبوس خواهد داشت. در اینجا وظیفه خود می‌دانم از کلیه مربیان، مدیران، کارشناسان، کادر پزشکى، بازیکنان، پشتیبانى تیم و ارباب جراید آنان که خالصانه نوشتند، انتقاد سازنده کردند و پرسیدند، سپاسگزارى کنم. به حکم ادب از هواداران بزرگ باشگاه پرسپولیس عرض سپاس و تشکر دارم که جز احترام از آنان ندیدم و نشنیدم.

در انتها آرزومندم در کنار آموزش فوتبال، ارتقا اخلاق و فرهنگ جوانمردى سرلوحه تعالیم مربیان این مرز و بوم باشد. امیدوارم همگان از صمیم قلب این حقیر را حلال فرمایید.

برادر کوچک شما، وحید طالب لو
مرداد ۱۳۹۷»

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.