ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 268213

برانکو برای دومین بار گفت: اگر رامین رضاییان به تیم پرسپولیس بازگردد، از تیم ملی خط می‌خورد.

www.dustaan.com واکنش کی روش به صحبت های کنایه آمیز برانکو

کی‌روش اعتقاد دارد این اظهارنظر برانکو تلاش برای تفرقه‌افکنی بین هواداران است. پرسپولیس تیمی بسیار پرطرفدار به حساب می‌آید. طبیعتاً وقتی هواداران این باشگاه پشت تیم ملی باشند و حمایت کنند، کار کی‌روش و تیمش راحت‌تر است، اما در حال حاضر اکثر پرسپولیسی‌ها علیه کی‌روش هستند و حتی بعضی از آن‌ها در پیج کارلوس کی‌روش به تیم ملی بد و بیراه می‌گویند و برایش آرزوی شکست می‌کنند. کارلوس از روزی که دعوا با برانکو و کریمی راه افتاد، این فشار را روی خود دید.

سپس ماجرا به خط خوردن سیدجلال کشید و اوضاع بین دو طرف بدتر شد. کی‌روش در این مدت تلاش کرد تا دیگر مصاحبه نکند. بعد از آخرین دعوای دو طرف که در همان روز پس از حذف ایران آغاز شد، فدراسیون و وزارت ورزش وارد شدند و اعلام کردند جلوی این دعوا‌ها را می‌گیرند. دوباره آتش‌بس برقرار شد تا اینکه برانکو اخیراً چندین بار در مصاحبه‌هایش گفته: «مگر تیم ملی مربی دارد؟ نمی‌دانم چه کسی سرمربی است» و یا «رامین رضاییان به پرسپولیس برگردد از تیم ملی خط می‌خورد.» کی‌روش اعتقاد دارد برانکو می‌خواهد این موضوع را برای هواداران جا بیندازد که هر بازیکنی در پرسپولیس باشد، به تیم ملی دعوت نمی‌شود. کارلوس معتقد است برانکو می‌خواهد با این کار تنها و تنها آتش تفرقه را بیشتر کند.

مخاطب کی‌روش؛ قطعاً برانکو!
کارلوس دیروز بدون اینکه نامی از برانکو بیاورد، مربی قرمز‌ها را نشانه رفت و رسمی‌تر پاسخ برانکو را داد. او گفت: «می‌دانم که به صورت رسمی سرمربی تیم ملی ایران نیستم، اما به عنوان یک مربی وظیفه خود می‌دانم که توجه رئیس فدراسیون فوتبال، اعضای هیئت‌رئیسه فدراسیون و مسئولان ورزش را به این مسئله جلب کنم که ما باید بر حملاتی که به صورت سیستماتیک به سمت تیم ملی انجام می‌شود، نقطه پایانی را بگذاریم. می‌بایست هم‌اکنون جلوی این‌گونه حملات سیستماتیک گرفته شود و من یک بار دیگر از ریاست و اعضای فدراسیون درخواست می‌کنم که از این‌گونه حملات و صحبت‌ها که در تلاش هستند میان نسل جوان ما به صورت سیستماتیک تفرقه بیندازند، جلوگیری کنند. همه مطلع هستیم که در شرایط دشواری نه تن‌ها در تیم ملی بلکه در کشور هستیم و ما نیازی به این‌گونه صحبت‌های زشت و تمسخرآمیز نداریم و دقیقاً در لحظه‌ای که نیاز به اتحاد بیشتر و کنار هم بودن بیشتری داریم، نباید این‌گونه صحبت‌ها و حرف‌ها مطرح بشود.»
ناراحتی کی‌روش از کامنت‌ها
منظور کی‌روش از این بخش از حرف‌هایش که «در تلاش هستند میان نسل جوان ما به صورت سیستماتیک تفرقه بیندازد» دقیقاً مصاحبه‌های برانکو است و ماجرای اعتقادش به این مسئله که او می‌خواهد با این تفرقه‌افکنی اتحاد را از بین ببرد. کی‌روش دوست دارد همه پشت تیم ملی باشند و گویا پیام بعضی از هواداران پرسپولیس علیه تیم ملی و آرزوی شکست برای ایران در جام‌ملت‌ها او را بی‌اندازه دلخور و ناراحت کرده است. کی‌روش در ادامه مصاحبه‌اش گفت: «مطرح کردن این‌گونه صحبت‌ها به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست و هدف آن بازیکنان تیم ملی و خود تیم ملی فوتبال است که به هیچ عنوان قابل قبول و دارای وجاهت نیست چراکه این‌گونه شرایط به این موضوع منتهی می‌شود که ما ریسک و احتمال اینکه بازیکنان بیشتری را از دست بدهیم و تیم ملی لطمه بخورد، بیشتر شده و شرایطی هم که برای بازیکنی مانند سردار آزمون به وجود آمده، باید حل شود.»
فوری رسیدگی شود
کی‌روش معتقد است جای تعللی وجود ندارد و باید به طور جدی به این مسئله رسیدگی شود. او تأکید کرده: «این یک مسئله بسیار فوری، جدی و خطرناک است، برای اینکه اگر بخواهیم روحیه و اتحاد تیم ملی را حفظ کنیم، نباید به این‌گونه صحبت‌های تفرقه‌آمیز و صحبت‌هایی که تنها برای به وجود آوردن دودستگی و لطمه زدن به تیم ملی مطرح می‌شود، بی‌تفاوت باشیم. زمان بی‌تفاوتی به پایان رسیده است. می‌دانم شاید برخی افراد بگویند من پایم را فراتر از حوزه مسئولیتم می‌گذارم، به دلیل اینکه در حال حاضر به صورت رسمی سرمربی تیم ملی ایران نیستم، اما وقتی با افرادی که قصد دارند به صورت مستقیم به منافع تیم ملی ایران لطمه وارد کنند مواجه می‌شویم، این امری کاملاً غیرقابل قبول است.»

پربیننده ها

به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۰

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.