پنجشنبه , ۷ ام بهمن ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۷:۰۳ بعد از ظهر به وقت تهران

واکنش نیکی هیلی به رابطه عاشقانه اش با ترامپ + عکس

پس از انتشار خبرهایی مبنی بر روابط عاشقانه نیکی هیلی و دونالد ترامپ، نیکی هیلی به این شایعات واکنش نشان داد و آن ها را تکذیب کرد. هیلی این شایعات را نفرت انگیز توصیف کرد. 

نتیجه تصویری برای نیکی هیلی ترامپ

مجله دوستان : نیکی هیلی»، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد به گمانه‌زنی‌های شکل‌گرفته بعد از اظهارات «مایکل وولف»، نویسنده کتاب جنجالی «آتش و خشم در کاخ سفید» درباره رابطه غیراخلاقی‌اش با «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا واکنش نشان داده و آنها را تکذیب کرد.

«هیلی» این «شایعات» را «نفرت‌انگیز» توصیف کرده و گفت زنان موفق و قدرتمند اغلب در محیط‌های کاری با چنین اتهاماتی مواجه می‌شوند. وی در مصاحبه با «پولیتیکو» گفت: «این حرف‌ها، اصلا صحت ندارند.»

«مایکل وولف» در مصاحبه‌ای هفته گذشته گفته بود در کتابش سرنخ‌هایی درباره رابطه فرازناشویی ترامپ وجود دارد. او گفت از اینکه آیا این ادعا صحت دارد، «کاملاً مطمئن» نیست.

به نوشته «سی‌ان‌ان»، وجود این جمله در بخشی از کتاب «وولف» مبنی بر اینکه «ترامپ بخش قابل توجهی از اوقاتش در هواپیمای رئیس‌جمهور را با هیلی می‌گذارند» باعث شد که در فضای مجازی این شائبه شکل بگیرد که منظور «وولف»، «هیلی» بوده است.

هیلی گفت که تنها یکبار با ترامپ سوار هواپیمای اختصاصی رئیس‌جمهور شده و در آن موقع هم چندین نفر همراه او با ترامپ بوده‌اند.

خبرآنلاین

 

واکنش نیکی هیلی به رابطه عاشقانه اش با ترامپ

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *