پنجشنبه , ۶ ام آبان ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۲:۲۹ بعد از ظهر به وقت تهران

واکنش داور عصر جدید به ناراحتی استقلالی‌ ها +عکس

پنجشنبه ۷ فروردین در فصل دوم «عصر جدید»، شرکت کننده‌ای اقدام به تقلید صدای ورزشکاران و هنرمندان کرد که باواکنش‌های مختلفی مواجه شد.

در همین بخش از مسابقه، آریا عظیمی‌نژاد، نام مربی سابق استقلال را با اصطلاحی عجیب به کار برد گفت: «یک موجود ماقبل تاریخ، استراماچونی!»

این صحبت باعث واکنش‌های مختلفی از طرف هواداران استقلال شد. به همین دلیل، عظیمی‌نژاد با انتشار متنی در صفحه شخصی اینستاگرام خود این سوءتفاهم را برطرف کرد و نوشت: « سلام بر دوستان استقلالی، ظاهرا از حرف بنده در مورد آقای استراماچونی دلگیر شدید، پس لازم می‌دونم توضیح کوتاهی خدمتتون عرض کنم. اول اینکه من آدم فوتبالی نیستم و بالتبع آدماشم را هم خوب نمی‌شناسم.

اولین بار اسم استراماچونی را از زبان مهران مدیری عزیز، وقتی مهمان برنامه «دورهمی» بودم شنیدم و چون به گوشم اسم غریبی بود، پرسیدم چی هست؟!

بعد متوجه شدم سرمربی تیم استقلال بودن و چون مشکل داشتن از ایران رفتن و چون به نظرم اسم ایشون سخت و برای من یادآور دوران‌های زمین‌شناسی ماقبل تاریخ میومد، خیلی راحت حسم به این اسم خاص را در برنامه «عصر جدید» بیان کردم که ظاهرا باعث ناراحتی دوستان و طرفداران این تیم شده است.»


پیش‌نویس خودکار

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *