کد خبر: 162815تاریخ انتشار : ۱۲:۱۸:۰۵ - سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶
تازه داماد که به اتهام قتل همکار همسرش بازداشت شده بود در آخرین جلسه بازپرسی قتل را پذیرفت و گفت هنوز هم نمی‌دانم چرا زن جوان را کشتم.

به گزارش جام‌جم، مرد ۲۶ ساله که «مهدی» نام دارد متهم است زن جوانی را که همکار همسرش بود، اسفند سال گذشته با ضربه‌های مرگبار چاقو به قتل رسانده و جسد او را میان شمشادهای بزرگراه باکری پایتخت انداخته بود.

 

عامل جنایت در تحقیقات به قتل زن جوان اعتراف کرد و گفت، از مقتول پول گرفته بوده تا او را نزد رمال برده و برایش نسخه خوشبختی بگیرد که این کار را نکرده و بعد او را کشته است.

 

دیروز متهم برای اخذ آخرین دفاع به شعبه ششم دادسرای جنایی تهران منتقل شد و به قاضی محسن مدیرروستا گفت: مقتول همکار همسرم بود. او پولش را که بابت خرید نسخه دروغین از رمال به من داده بود، طلب کرد، اما من نتوانستم آن را پس بدهم. آن شب نفهمیدم چطور شد که آن زن را کشتم. من از پشت‌سر چهار ضربه چاقو به کمر و پهلوی او زدم و نمی‌دانم ۲۳ضربه دیگر چطور به بدن او اصابت کرده است. من هشت سال است که تریاک و شیشه مصرف می‌کنم. یک شب قبل از جنایت شیشه و تریاک مصرف کرده و چون حالم خوب نبود به ملاقات مقتول نرفتم.

 

وی افزود: به اصرار دوباره او به اتوبان باکری رفتم. قبل از رفتن به محل قرار تریاک و شیشه کشیدم. وقتی آمد و پولش را خواست، دعوایمان شد. نفهمیدم چطور او را کشتم. داخل کیف او پاکت نامه، کارت بانکی، گوشی و صد هزار تومان بود. من کیف را داخل سطل زباله انداختم. اما کارت و پول را برداشتم و به خانه بردم. هنوز هم نمی‌دانم چرا او را کشتم.

 

متهم پس از آخرین دفاع، به اتهام مباشرت در قتل و سرقت اموال مقتول با تجدید قرارقانونی به زندان بازگشت و پرونده او با صدور جلب به دادرسی بزودی به دادگاه کیفری ارسال خواهد شد تا او محاکمه شود.

 

www.dustaan.com هنوز نمی‌ دانم آن زن جوان را چرا کشتم! +عکس

هنوز نمی‌ دانم آن زن جوان را چرا کشتم!

پربیننده ها

به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۰

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.