دوشنبه , ۱۱ ام اسفند ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۲ بعد از ظهر به وقت تهران
آخرین ارسال ها

همبستری همزمان دختر جوان با شوهر و دوست پسر خود در زیر یک سقف!

مجله انلاین دوستان :   در یک حادثه کم نظیر حتی در جامعه های غربی، یک زن با همسر و دوست پسر خود زندگی مشترکی را زیر یک سقف آغاز کرده و به گفته وی بدون هیچ مشکلی با هر دو آنها همبستر می شود.

www.dustaan.com-همبستری زن جوان با همسر و دوست پسر خود در زیر یک سقف!

روزنامه بریتانیایی دیلی میل در گزارشی در این باره نوشت که ماریا بوتزکی پس از جدایی از همسرش با زندگی جدیدی را با دوست پسر خود شروع کرد، اما پس از چندی بار دیگر با همسر سابقش رابطه برقرار کرد.

بر اساس این گزارش ماریا می گوید که شیفته همسر و دوست پسرش است و نمی تواند از هیچکدام از آنها صرف نظر کند، بنابراین چاره را در آن دید که هر دو آنها را در منزلی در شرق لندن زیر یک سقف جمع کند.

وی افزود که با هر دو همبستر می شود و تا کنون با هیچ مشکلی روبر نشده است بلکه به گفته او، رابطه دوستی خوبی نیز میان همسر و دوست پسرش برقرار شده است.

ماریا ( ۳۳ ساله) دارای دو دختر “لورا” ۱۶ ساله و “ایمی” ۱۲ ساله است.

او می گوید:” شاید این مسئله برای مردم عجیب باشد، اما هر دوی آنها را دوست دارم و نمی توانم هیچیک از آن دو را ترک کنم و تنها راه حل را در این دیدم که آنها را در یک منزل جمع کنم.

ظاهراً “آزادی” مدنظر در غرب، بیش از آنکه به زیبا شدن دنیا کمک کند، آن را به چیزی شبیه “جنگل” و “قانون حیوانات” شبیه ساخته است!

 

۶ دیدگاه‌ها

 1. این مسائل ربطی به غرب نداره، انحارافات جنسی همه جا یافت میشه، در همین ایران هم وجود داره ولی در ایران این مسائل فاش نمیشن و مردم فکر میکنن که وجود نداره، یه سری از مردا (در همین ایران رو میگم) هستن که دوست دارن زنشون رو در حال رابطه با یه مرد دیگه ببینن و این کارها رو هم به مرحله عمل در اوردن، این یک نوع بیماری جنسیه که در همه جای دنیا یافت میشه

 2. قانون نیست
  قانون برای بهتر شدن زندگی است
  نه اینکه آنرا به لجن بکشد
  #التماس_تفکر

 3. والا این دیگه عقیده و قانون اونهاست حالا شاید برای ما عجیب غریب و شرم آور باشد .

 4. اگر آ دمی به چشم است و دهان وگوش وبینی ..چه میان نقش دیوار ومیان آ دمیت…..اللهم عجل لولیک الفرج… .آمین

 5. بل هم ازل
  اینجاست که از حیوون هم پست تر می شه آدمیزاد

 6. درقانون حیوانات هیچ موقع دونربایک ماده جفت گیری نمیکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *