سه شنبه , ۲۷ ام مهر ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱ بعد از ظهر به وقت تهران

هدیه ۴ میلیاردی شهاب مرادی تکذیب شد

برخی از کانال‌های خبری با ادعای استناد خبرشان به سازمان بازرسی کل کشور، مدعی شدند وی زمین یا خانه‌ای را به ارزش ۴میلیارد تومان از شهرداری تهران دریافت کرده؛ برخی هم از واژه هدیه یا هبه استفاده کردند.

تکذیب شد؛ شهاب مرادی نه ملک ۴ میلیاردی گرفته، نه هدیه

شهاب مرادی و هدیه ملک 4 میلیاردیپیرو انتشار برخی اخبار مبنی بر واگذاری املاک به مدیران شهرداری تهران، با توجه به حجم واکنش‌ها در فضای مجازی نسبت به حجت الاسلام “شهاب مرادی” و تشدید انتشار آن اخبار با ارقام مختلف، خبرنگار مهر در تماسی با مسؤول این پرونده در سازمان بازرسی کل کشور پیگیر موضوع شد.

خبرنگار مهر با طرح این سؤال از “نادر خاقانی” بازرس سازمان بازرسی کل کشور که «برخی از کانال‌های خبری با ادعای استناد خبرشان به سازمان بازرسی کل کشور، مدعی هستند شهاب مرادی زمین یا خانه ای را به ارزش ۴میلیارد تومان از شهرداری تهران دریافت کرده است؛ برخی هم از واژه هدیه یا هبه استفاده کرده‌اند. باتوجه به جایگاه اجتماعی این روحانی، آیا این اتهام را تأیید می کنید؟» پیگیر موضوع شد.

نادر خاقانی در این خصوص پاسخ داد: «موضوع واگذاری یک دستگاه آپارتمان در تهران به مبلغ چهار میلیارد تومان و یا به صورت هدیه به آقای شهاب مرادی صحت ندارد.»

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *