دوشنبه , ۱۱ ام مهر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۵:۱۲ قبل از ظهر به وقت تهران

نکونام حتی یک سوم افتخارات مرا هم ندارد!

www.dustaan.com-n00279560-t1مجله انلاین دوستان :  دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: «یکسری این وسط شیطنت کرده‌اند و می‌خواهند بین ما دو نفر را خراب کنند و باید حواس نکونام جمع‌تر از این حرف‌ها باشد.»
همه چیز از یک خبررسانی در فرودگاه امام (ره) شروع شد. یکی از دوستان خبرنگار جواد نکونام، به کاپیتان تیم ملی راپورت داد که نیما نکیسا در یک برنامه تلویزیونی عنوان کرده «فکر نکونام به تعویض پیراهن با لیونل مسی پس از بازی بوده و به همین خاطر توپ لو داده …»

همین خبر باعث برآشفتگی نکونام شد تا رو به خبرنگاران بگوید: «کسی می‌تواند درباره من اظهارنظر کند که نصف افتخارات مرا داشته باشد و همین افراد اگر مسی را از نزدیک ببینند اشک می‌ریزند و …!»

بر همین اساس بد ندیدیم با نیما نکیسا تماس بگیریم و نظر او را در مورد صحبت‌های نکونام بشنویم:

* مصاحبه جواد نکونام را خواندید؟

– بله. چه‌طور مگه؟!

* ظاهراً منظور نکونام به شما بوده است؟

– من؟! (با تعجب)

* بله، ظاهراً در یک برنامه تلویزیونی گفته‌اید‌ فکر نکونام به تعویض پیراهن با لیونل مسی پس از بازی با آرژانتین بود و همین حرف به کاپیتان تیم ملی برخورده؟!

– (با عصبانیت) آخر مگر من بچه‌ام که این حرف‌ها را بزنم؟ به نکونام هم می‌گویم که جوادجان! تو دوست قدیمی و همبازی سابق من در پاس و تیم ملی هستی. به عنوان یک دوست همیشه حافظ منافع تو بودم و قویاً چنین حرفی را تکذیب می‌کنم.

* پس شما چنین حرفی نزدید؟

– نه که نزدم! البته همین جا اعلام می‌کنم ایراداتی به جواد نکونام وارد است منتهای مراتب ایرادات کاپیتان تیم ملی را من نباید بگویم. خیلی‌ها بهتر از من می‌توانند این کار را انجام دهند و خیلی هم خوشحالم که جواد با بازوبند تیم ملی در جام جهانی بازی کرد.

* نیما نکیسا هم اعتقاد دارد کسانی باید درباره نکونام حرف بزنند که حداقل نصف افتخارات او را داشته باشند؟!

– نمی‌دانم این حرف را روی چه حسابی زده است اما اگر منظورش به من بوده باید بگویم با توجه به ورزش‌های مختلفی که من انجام دادم و تحصیلات دانشگاهی و افتخارات باشگاهی و ملی‌ام سرجمع فکر نمی‌کنم نکونام یک سوم افتخارات مرا داشته باشد و این را خطاب به خودش هم می‌گویم. منتهای مراتب همان‌طورکه اشاره کردم من چنین حرفی در هیچ برنامه تلویزیونی یا مصاحبه با خبرگزاری و روزنامه‌ای نزدم و این صحبت‌ها کذب محض است. به نظرم یکسری این وسط شیطنت کرده‌اند و می‌خواهند بین ما دو نفر را خراب کنند و باید حواس نکونام جمع‌تر از این حرف‌ها باشد.

* بسیار خوب، در پایان حرف خاصی ندارید؟

– نه، فقط از قول من بنویسید نیما نکیسا اگر حرفی بزند مطمئن باشید نیم ساعت قبل روی آن فکر کرده است و الآن به آن میزان از پختگی رسیده که اظهارات بچه‌گانه نداشته باشد.

منبع : روزنامه هوادار

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.