دوشنبه , ۳ ام مهر ماه سال ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۹ بعد از ظهر به وقت تهران

نوید محمدزاده روبروی شهاب حسینی

در حالی که برنامه «همرفیق» با اجرای شهاب حسینی از آبان قرار است از سامانه نماوا پخش شود روزنامه هفت صبح با انتشار جزئیات تازه‌ایی از این برنامه نوشت:هفته اول آبان یعنی حدود ۱۴ روز دیگر برنامه همرفیق با اجرا و کارگردانی شهاب حسینی و نویسندگی سروش صحت منتشر می شود. این برنامه همانطور که پیش تر نوشتیم بازگشت شهاب حسینی به عرصه اجرا است. نوید محمدزاده یکی از مهمان های همرفیق است و تا این جا برگ برنده این برنامه است ستاره‌ایی که معمولا تن به گفت و گو نمی دهد و قرار است در این برنامه مهمان شهاب حسینی باشد

نوید محمدزاده روبروی شهاب حسینی

در همرفیق هر مهمان به همراه بهترین رفیق خود حاضر می شود و بخش اصلی گفت و گو درباره رفاقت و راه و رسم آن است. نکته دیگر این که سازندگان همرفیق بنا ندارند با مهمان وارد چالش و مچ گیری شوند بلکه برنامه به نوعی پاسداشت آنهاست.

برنامه همرفیق مثل شوهای اینترنتی، موسیقی زنده هم دارد که در استودیو اجرا می شود. امیر توسلی سرپرستی گروه موسیقی این برنامه را برعهده دارد.همچنین برنامه تماشاچی دارد و با حفظ پروتکل های بهداشتی شهاب حسینی را همراهی می کنند.

تاکنون چند قسمت از این برنامه ضبط شده و مجوز هم دریافت کرده است. قسمت اول همرفیق هفته اول آبان توزیع خواهد شد و به احتمال فراوان دوشنبه های هر هفته در دسترس مخاطبان قرار می گیرد. زمان اختصاص داده شده به همرفیق یک ساعت است اما بسته به مهمان و سوژه احتمال دارد زمان برخی قسمت ها بیش از یک ساعت شود.

«همرفیق» فقط توسط سامانه نماوا منتشر می شود. این پلت فرم در کنار برنامه شهاب حسینی ، بزودی سریال قورباغه هومن سیدی را هم بارگذاری خواهد کرد. این برنامه و سریال از جمله نشانه های قدرت نمایی نماوا هستند. باید دید برنامه همرفیق با چه کیفیتی بدست مخاطب خواهد رسید و آیا آن قدر قدرت دارد که شهاب حسینی و نماوا را یکه تاز وی او دی ها کنند یا خیر؟

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *