سه شنبه , ۲۹ ام مهر ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۹:۵۵ قبل از ظهر به وقت تهران

نمازی: من باید دستیار اول باشم

محمود فکری در تلاش است تا کادر فنی خود را کامل کند. این مربی هر چند دستیاران نامی و معروفی از جمله صمد مرفاوی، آرش برهانی، حنیف عمران‌زاده و سیروس دین‌محمدی را کنار خود می‌بیند اما هنوز جای یک مربی تمرین دهنده در کادر استقلال خالی است.

نمازی: من باید دستیار اول باشم

به همین دلیل محمود فکری در تلاش است تا بتواند یک دستیار خوب پیدا کند. در این زمینه او با دو گزینه مذاکره داشته که هر دو در آمریکا زندگی می‌کنند. گزینه اول امید نمازی است، دستیار کارلوس کی‌روش. گزینه دوم اما معروف نیست و کسی در باشگاه هم اسمش را نمی‌داند! او هیچ تجربه بزرگی ندارد و گویا در یک مدرسه فوتبال در آمریکا فعالیت می‌کند. خبرهای رسیده از داخل باشگاه حکایت از آن دارد که فکری با
دو گزینه مذاکراتی داشته است. امید نمازی طبیعتا دستمزدش نسبت به دیگر دستیاران فکری بیشتر است. او با‌تجربه است. هم تمرین‌دهنده و هم برنامه‌ریز به حساب می‌آید. او در تمرینات بدنسازی هم می‌تواند کمک حال فکری باشد.
فکری دو روز قبل با نمازی مذاکراتی به صورت تلفنی داشت. در این مذاکرات امید نمازی اعلام کرد از نظر رقم مشکلی ندارد و می‌تواند شرایط مالی استقلال را بپذیرد اما یک شرط عمده دارد. شرط او هم این بود که به عنوان دستیار اول در استقلال فعالیت کند؛ موضوعی که انگار محمود فکری هم درباره آن شک و تردید دارد. صمد مرفاوی که قبلا سرمربی استقلال بوده، خود را گزینه اول دستیاری فکری می‌داند و برای او سخت است نمازی دستیار اول باشد. به همین خاطر فکری به نمازی اعلام کرده باید شرایط را بسنجد و در صورتی که بتواند زمینه را مهیا کند، از او دعوت خواهد کرد تا به تهران سفر کند. گزینه دوم اما حاضر است دستیار دوم باشد و مشکلی از این بابت ندارد. فکری قصد دارد با مسوولان باشگاه هم صحبت کند و بعد از جمع‌بندی نهایی تصمیم اصلی را بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *