امروز دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت 8:01 ب.ظ

نقشه شیطانی برای داماد در شب عروسی

کد خبر: 104852

پلیس مرد جوانی را که به قصد انتقام گیری و اخاذی از یک زن، پیام های تهدید امیز برای وی ارسال می کرد؛ را بازداشت کرد.

http://mostabin.com/image/90862.jpg

به گزارش جام‌جم، هفته گذشته زنی با حضور در پلیس فتای استان خراسان رضوی با طرح شکایتی گفت: فردی ناشناس در تلگرام تهدیدم می‌کند که عکس‌های خصوصی مرا در اختیار دارد و بزودی آن را منتشر می‌کند.

فیلم/ دختر ۳ ساله ای که در زمان خاکسپاری زنده شد!
فیلم/ درگیری شدید لفظی سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل
تجاوز مرد ۴۰ ساله افغان به یک دختر بچه سه ساله +فیلم
نوجوان بودم که به طور اتفاقی متوجه شدم هر روز یک پسر غریبه از مدرسه تا منزل تعقیبم می کند!
یک زن مطلقه با پول هایش آشیانه کوچک مرا به هم ریخت!
نوعروس در رویای یک زندگی عاشقانه بود که به راز وحشتناکی پی برد!

در حالی که تحقیقات در این زمینه آغاز شده بود، فرد مزاحم برای شاکی پیام فرستاد که باید پولی به او بپردازد تا دست از این مزاحمت‌ها بردارد و محل تحویل پول را هم قید کرد. زن جوان بعد از دریافت این پیام با حضور دوباره در اداره پلیس، ماجرا را اطلاع داد. در این مرحله ماموران به جای شاکی در آن محل حاضر شده و مردی را که به محل قرار آمده بود، بازداشت کردند.

مرد جوان با انتقال به پلیس فتا در بازجویی به افسرتحقیق گفت: شب عروسی‌ام است و نمی‌دانم چرا بازداشت شده‌ام. شاکی را نمی‌شناسم و مزاحم او نشده‌ام. می‌خواستم انگشتری برای همسرم بخرم که یکی از دوستانم نشانی محله‌ای را به من داد و مدعی شد از مردی طلب دارد و چون نمی‌تواند سر قرار حاضر شود،از من خواست به جای او به آنجا بروم.

 

وی افزود: قرار بود بعد از دریافت پول، پول خرید انگشتر را به‌عنوان قرض بردارم و بقیه را برایش بیاورم. وقتی به اینجا آمدم، دستگیر شدم.

 

با این اظهارات، دوست ۲۸ ساله‌اش بازداشت شد و اعتراف کردکه داماد جوان در این ماجرا نقشی ندارد و او برای شاکی ایجاد مزاحمت کرده است.

 

متهم در اظهاراتش به افسر بازجو گفت: من و همسرم زندگی خوبی داشتیم تا این‌که شاکی پرونده که با همسرم دوست بود، آن‌قدر در زندگی‌مان دخالت کردکه همسرم تحت‌تاثیر حرف‌های دوستش از من جدا شد. من هم به دنبال انتقام از این زن بودم. پیش از این عکس‌هایش را ازگوشی همسر سابقم سرقت کرده بودم و با ارسال پیام هایی، تهدید می‌کردم که عکس‌های خصوصی اش را منتشر می‌کنم.

 

وی افزود:حتی قصد داشتم از او اخاذی کنم. برای این که ماجرا لو نرود، دوستم را فریب دادم و به بهانه این که نمی‌توانم برای دریافت طلب سر قرار با مردبدهکار بروم، از او خواستم به جای من برود که او به دام افتاد و ماجرای تهدید و اخاذی‌ام فاش شد.

 

سرهنگ جواد جهانشیری، رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی در این‌باره گفت: متهم با قرار قانونی روانه زندان شد.

دیگران چه می خوانند؟
پربیننده ترین مطالب
نظر دهید!
کل نظرات : ۰
در صف بررسی : 0
انتشار یافته : ۰