امروز سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت 3:36 ب.ظ

نصب پلاک ماندگار بر سر در خانه پدری حسن روحانی +عکس

کد خبر: 179248

محمدحسین خواجه بیدختی مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از نصب پلاک ماندگار بر روی خانه پدری حسن روحانی رئیس جمهور کشور خبر داد. 


باشگاه خبرنگاران جوان: محمدحسین خواجه بیدختی از سفر مونسان به سمنان خبر داد و اظهار کرد: معاون رئیس جمهور عصر امروز چهارشنبه به منظور بازدید، افتتاح و کلنگ زنی چند پروژه به استان سمنان سفر می کند.

وی با بیان اینکه نصب پلاک ماندگار بر روی سردرب منازل چهره های برجسته علمی، فرهنگی، هنری و…چند سالی است از سوی میراث فرهنگی در سراسر کشور انجام می شود افزود: حسن روحانی یکی از برجسته ترین شخصیت های علمی و سیاسی کشور و استان سمنان است لذا نصب این پلاک ماندگار بر سردر خانه پدری رئیس جمهور در زادگاهش سرخه انجام می شود.

نصب پلاک ماندگار بر سر در خانه پدری رئیس جمهور

وی با اشاره به جایگاه رئیس جمهور به عنوان دومین مقام کشور و یکی از مبارزان و یاران امام راحل که از نخستین روزهای نهضت انقلاب اسلامی بنیانگذار کبیر انقلاب را همراهی می کردند تصریح کرد: به همین منظور موزه رئیس جمهور روحانی در خانه تاریخی حشمت اللشکر سرخه راه اندازی می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان با بیان اینکه سفر معاون رییس جمهور به استان دو روزه انجام می شود گفت: سفر مونسان از بعدازظهر امروز با ادای احترام به شهدای سرخه آغاز می شود.

وی از حضور در شورای توسعه و آبادانی شهرستان سرخه به عنوان یکی دیگر از برنامه های مونسان در سرخه نام برد و گفت: بازدید از خانه تاریخی حشمت اللشکر سرخه و بافت تاریخی و مسجد تاریخی امام سمنان، افتتاح پروژه گردشگردی خانه تاریخی کلانتر سمنان و شرکت در یک برنامه خبری از برنامه های روز اول سفر معاون رئیس جمهور است.

خواجه بیدختی، از کلنگ زنی فاز دو توسعه مجتمع گردشگری ایرانیان در روز پنجشبه با حضور رئیس سازمانمیراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور در سمنان خبر داد و گفت: بازدید از مجتمع گردشگری ققنوس و حضور در ستاد اقتصاد مقاومتی استان و…از دیگر برنامه های مونسان در دومین روز سفر به استان سمنان است.

نصب پلاک ماندگار بر سر در خانه پدری حسن روحانی

دیگران چه می خوانند؟
پربیننده ترین مطالب

نظر دهید!
کل نظرات : ۰
در صف بررسی : 0
انتشار یافته : ۰