کد خبر: 267854تاریخ انتشار : ۱۲:۳۰:۱۴ - چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷

رسیدگی به این پرونده از تابستان سال ۹۶ به دنبال پیدا شدن جنازه سوخته یک مرد داخل خودرویی در شهر ری در دستور کار پلیس قرار گرفت.

ماموران از شماره پلاک خودرویی که جنازه داخل آن کشف شده بود دریافت این ماشین متعلق به مرد ۴۰ ساله است که خانواده اش مدعی بودند شب گذشته به خانه یکی از اقوامش رفته بود.

وی به قتل با همدستی برادر زنش اعتراف کرد: مصطفی از اقوام دورمان بود. آن شب در خانه ما میهمان بود. آخر شب همسرم و پسر شش ساله ام در اتاق رفتند و خوابیدند و من و برادر زنم و مصطفی در پذیرایی به خواب رفتیم.

نیمه شب بود که همسرم هراسان مرا بیدار کرد و گفت حال پسرمان بد است. او میگفت پسرمان دچار اسهال شده است. وقتی به اتاق خواب رفتم و لباس های پسرمان را از تنش بیرون آوردم متوجه شدم او مورد آزار قرار گرفته است.

میدانستم مصطفی دست به چنین کاری زده است .به همین خاطر با همدستی برادر زنم او را خفه کردیم. سپس جنازه‌اش را سوار ماشین کردیم و به حاشیه شهر ری بردیم .ما آنجا جنازه را به آتش کشیدیم و داخل ماشین رها کردیم/رکنا

www.dustaan.com میهمان منحرف، به بچه دوست تهرانی‌ اش هم رحم نکرد +عکس


پربیننده ترین مطالب روز
نحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.