کد خبر: 109104تاریخ انتشار : ۲۲:۵۰:۵۹ - چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵

میلاد محسنی اهل شیراز توانسته است با شکستن رکورد «روپایی با توپ تنیس در یک دقیقه» نام خود را در کتاب های گینس ثبت کند.

خبرآنلاین: میلاد محسنی توانست نام خود را در کتاب گینس به ثبت برساند. او که دارای چند رکورد در زمینه روپایی زدن در ایران است، توانست با حضور در امارات سرانجام نام خود را در گینس ثبت کند.
www.dustaan.com میلاد محسنی نام خود را در کتاب رکورد های گینس ثبت کرد +عکس
او در این باره توضیح داد: «من چند رکورد در ایران داشتم و می‌خواستم یک رکورد بین‌المللی هم از خودم به جای بگذارم. از جمله رکوردهای من ۳۰ کیلومتر روپایی زدن در زمان ۵ ساعت و ۴۰ دقیقه و ۲۲ ثانیه بود که هیچ خطایی نداشتم. همچنین رکورد هزار متر روپایی سرعت را در ۸ دقیقه و ۲۳ ثانیه شکستم.»
محسنی درباره ثبت رکوردش در گینس اظهار کرد: «با توجه به پیگیری‌های شبانه‌روزی که با دفتر گینس در دبی داشتم و به کمک اسپانسرم توانستم بالاخره در تاریخ ۴ دسامبر ۲۰۱۶ رکورد گینس را بشکنم.»
او ادامه داد: «از رئیس دفتر گینس در خاورمیانه سؤال کردم و ایشان گفت تو اولین ایرانی هستی که در رشته روپایی رکورد می‌زنی. می‌خواستم رکورد روپایی با توپ تنیس را در یک دقیقه بشکنم که پیش از من در اختیار جرمی از آلمان بود. ایشان ۱۹۰ روپایی در یک دقیقه زده بود که من در نهایت توانستم ۱۹۴ روپایی بزنم و رکورد را بشکنم. جا دارد همین‌جا از خانواده‌ام، اسپانسرم و دوستان دیگری که من را حمایت کردند تا این رکورد را بشکنم و برای کشورم افتخارآفرینی کنم، تشکر کنم.»

پربیننده ترین مطالب روزبه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.