کد خبر: 248497تاریخ انتشار : ۲۱:۴۰:۲۲ - چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷

زمانیکه حدوداً ۲۳ سال سن داشتم و در شهر آمل ساکن بودم با دختر جوانی به نام مریم آشنا شدم، من در منزلی زندگی می‌کردم که دو طبقه داشت …

www.dustaan.com میان نادر و مریم در خانه مجردی چه گذشت؟

چند روز قبل مأموران اداره آگاهی پاکدشت مرد جوان افغانستانی به نام نادر را به جرم حمل ۴۰۵ گرم حشیش بازداشت کردند.

نادر پس از بازداشت به اداره آگاهی پاکدشت انتقال یافت و در تحقیقات راز قتلی را که حدود ۱۱ سال پیش به وقوع پیوسته بود، فاش کرد.

بررسی‌های اولیه نشان داد نادر ۲۴ اسفند ۸۶ همسرش را با ضربه چاقو به قتل رسانده و متواری شده بود.

نادر که پیش از ظهر امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شده بود در اظهاراتش به بازپرس گفت: زمانیکه حدوداً ۲۳ سال سن داشتم و در شهر آمل ساکن بودم با دختر جوانی به نام مریم آشنا شدم، من در منزلی زندگی می‌کردم که دو طبقه داشت، من در طبقه اول سکونت داشتم و مریم در طبقه بالایی آن خانه زندگی می‌کرد که پس از مدتی ارتباطم با وی آغاز شد.

وی ادامه داد: پس از چند وقت رابطه‌ام با مریم بیشتر شد و مریم گفت قرار است ارثیه خانوادگی در حدود ۳۰ میلیون تومان به وی برسد که قرار شد با مریم ازدواج کنم و او را عقد کردم؛ مدتی پس از عقد قرار بود کارهای عروسی را انجام دهیم که اختلافات بین من و مریم شروع شد و متوجه شدم وی قصد فریب دادنم را دارد.

نادر که ۳۴ سال دارد، در ادامه اظهاراتش به بازپرس گفت: آن زمان به مریم گفتم که می‌خواهم به تهران سفر کنم که او نیز گفت چند روز پس از من قصد سفر به تهران را دارد اما زمانیکه از خانه خارج شدم بدون اینکه متوجه شود مراقب وی بودم و دیدم که سوار بر خودروی مردی شد و به تهران رفت.

وی افزود: بعد از ماجرا من نیز به تهران رفتم و زمانیکه به تهران رسیدم با مریم تماس گرفتم و گفتم خانه‌ای حوالی بهشت زهرا اجاره کرده‌ام و از مریم خواستم آنجا بیاید، در آنجا با خودم چاقویی برای ترساندن مریم حمل کرده بودم و زمانیکه مریم رسید با او درگیر شدم و دو ضربه چاقو به وی زدم که یکی از آن ضربات به قلب مریم خورد و متواری شدم.

نادر اظهاراتش به بازپرس را اینگونه ادامه داد: پس از این ماجرا در سال ۹۳ به افغانستان رفتم و آنجا با دخترعمه‌ام ازدواج کردم و صاحب فرزند شدم، مدتی قبل نیز تصمیم گرفتیم به ایران بیاییم و چند روز قبل به ایران آمدم و در خانه پدر خانمم ساکن شدم، در این مدت اعتیاد به موادمخدر نیز پیدا کرده بودم و در خانه حشیش نگهداری می‌کردم که مأموران مرا بازداشت کردند، زمانیکه بازداشت شدم به خاطر عذاب وجدانی که رهایم نمی‌کردم تصمیم گرفتم به قتل مریم اعتراف کنم.

متهم پس از این اظهارات با دستور محسن مدیرروستا؛ بازپرس امور جنایی تهران بازداشت شد و برای ادامه تحقیقات دراختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت.پربیننده هابه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.