پنجشنبه , ۸ ام آبان ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۷ قبل از ظهر به وقت تهران

موبایل‌قاپی برای جور کردن هزینه عمل زیبایی!

پسر جوان برای این‌که بتواند زیبا شود، تصمیم گرفت با گوشی‌قاپی هزینه جراحی را جور کند. زیبا شدن، شرط دوست اینستاگرامی‌اش برای ادامه رابطه بود.

موبایل‌قاپی برای زیبا شدن!

به گزارش خبرنگار جام‌جم، روزهای پایانی هفته گذشته، زن جوانی در حال عبور از یکی از خیابان‌های مرکز تهران بود که زنگ تلفن‌همراهش به صدا در‌آمد. همین‌طور که مشغول صحبت با تلفن بود، مرد موتورسواری به او نزدیک شد و در یک لحظه گوشی تلفن‌همراهش را دزدید و فرار کرد. با صدای فریاد و کمک‌خواهی زن جوان مردم متوجه ماجرای این دزدی شده و سعی کردند مانع فرار سارق موتورسوار شوند که او در جریان این تعقیب و گریز با خودروی عبوری تصادف کرد و دستگیر شد.
سارق جوان که فرید نام داشت، به پلیس آگاهی تهران منتقل شد. او ابتدا اظهارات ضد و نقیضی را مطرح کرد تا این‌که وقتی در مواجهه حضوری با مالباخته قرار گرفت سکوت خود را شکست و اعتراف کرد. متهم جوان در جریان تحقیقات پلیسی گفت: سه ماه پیش با دختری در اینستاگرام آشنا شدم. او دختر پولدار و زیبا‌رویی بود و نمی‌خواستم او را از دست بدهم. چهره خوبی نداشتم، بینی بزرگ و دندان‌های نامرتب داشتم، به همین خاطر تصویر پسر‌خاله‌ام را برای او ارسال کردم که چهره‌اش از من بهتر بود. زمانی که دختر جوان با من ملاقات کرد و چهره واقعی‌ام را دید، تعجب کرد. می‌خواست دوستی‌مان را پایان دهد، اما با اصرارهایم برایم شرط گذاشت که اگر بینی‌ام را عمل کنم و دندان‌هایم را ایمپلنت و مرتب کنم او به دوستی با من ادامه می‌دهد. خوشحال شدم و سعی کردم خواسته‌هایش را اجرایی کنم، اما هزینه زیبا شدن چهره‌ام و حتی عمل جراحی‌های بینی‌ام زیاد بود. به همین خاطر با مردی که سارق تلفن‌همراه بود، همراه شدم تا بتوانم پول عمل زییایی را جور کنم. او ۵۰۰ هزار تومان از من گرفت و گوشی‌قاپی را آموزش داد. در این مدت با چند گوشی‌قاپی هزینه عمل را جور کردم، اما در جریان آخرین سرقت گرفتار شدم.
با اعتراف متهم پرونده برای او قرارقانونی صادر شد و تحقیقات از او برای رازگشایی از دیگر جرایمش ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *