کد خبر: 242022تاریخ انتشار : ۱۱:۵۷:۲۷ - پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

تصاویر هوایی ایرنوئس هروک، عکاس استرالیایی از خیابان‌ها و جاده‌های دبی و ابوظبی نشان می‌دهد که شن‌های روان چطور می‌توانند به آرامی و به طور غیر قابل پیشگیری، نشانه‌های تمدن انسانی را ببلعند و مناظری آخرالزمانی خلق نمایند.

فرصت تماشای نبرد طبیعت با انسان برای اغلب افراد زیاد پیش نمی‌آید اما ساکنان دبی و ابوظبی این نبرد را بارها دیده‌اند. تصاویر هوایی ایرنوئس هروک، عکاس استرالیایی، از خیابان‌ها و جاده‌های دبی و ابوظبی نشان می‌دهد که شن‌های روان چطور می‌توانند به آرامی و به طور غیر قابل پیشگیری، نشانه‌های تمدن انسانی را ببلعند و مناظری آخرالزمانی خلق نمایند.

www.dustaan.com مناظر آخرالزمانی از بلعیده شدن‌ جاده‌ها در دبیwww.dustaan.com مناظر آخرالزمانی از بلعیده شدن‌ جاده‌ها در دبیwww.dustaan.com مناظر آخرالزمانی از بلعیده شدن‌ جاده‌ها در دبیwww.dustaan.com مناظر آخرالزمانی از بلعیده شدن‌ جاده‌ها در دبیwww.dustaan.com مناظر آخرالزمانی از بلعیده شدن‌ جاده‌ها در دبیwww.dustaan.com مناظر آخرالزمانی از بلعیده شدن‌ جاده‌ها در دبیwww.dustaan.com مناظر آخرالزمانی از بلعیده شدن‌ جاده‌ها در دبیwww.dustaan.com مناظر آخرالزمانی از بلعیده شدن‌ جاده‌ها در دبیwww.dustaan.com مناظر آخرالزمانی از بلعیده شدن‌ جاده‌ها در دبیwww.dustaan.com مناظر آخرالزمانی از بلعیده شدن‌ جاده‌ها در دبی

منبع: Sputniknews


پربیننده ها
به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.