جمعه , ۳۰ ام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۲:۰۰ قبل از ظهر به وقت تهران

معمای کشف جسد دختری جوان در سطل زباله در شمال تهران

کشف جسد دختر جوان که گونی‌پیچ شده و در سطل زباله در شمال تهران رها شده بود، پلیس را در برابر پرونده‌ای جنایی قرار داد.

معمای کشف جسد دختری جوان در سطل زباله در شمال تهران

به گزارش خبرنگار جام‌جم، ساعت ۲۱ شنبه پنجم مهر امسال ماموران پاکبان شهرداری تهران در خیابان آصف منطقه زعفرانیه، در کنار یکی از سطل‌های مکانیزه زباله در خیابان متوجه یک گونی شدند که بوی نامطبوعی از داخل آن به مشام می‌رسید.

آنها با مشکوک شدن به ماجرا، در گونی را باز کردند که با صحنه عجیبی رو‌به‌رو شدند. داخل آن جسد دختر جوانی بود. در ادامه به پلیس ۱۱۰ زنگ زدند و موضوع کشف جسد را اطلاع دادند. دقایقی بعد از تماس آنها با پلیس، ماموران کلانتری دربند برای بررسی ماجرا در محل حاضر شدند.

آنها وقتی موضوع را بررسی کردند، متوجه شدند داخل گونی جسد دختری حدود ۲۵ ساله است که ساعاتی از مرگش می‌گذرد. دستان و پاهای او با پارچه‌هایی بسته شده و داخل دو گونی به‌هم دوخته قرار داشت.

جسد او فاقد هر‌گونه آثار ضرب و جرح بود و به نظر می‌رسید که چند ساعت از مرگش می‌گذرد و در مکان دیگری فوت شده و فرد یا افرادی او را به این مکان منتقل کرده و در کنار سطل زباله انداخته‌اند. احتمال می‌رفت که او بر اثر مسمومیت فوت شده باشد.

او لباس بیرون از خانه به تن داشت و مدارکی همراهش نبود که هویتش را فاش کند. موضوع کشف جسد این دختر مجهول‌الهویه به رحیم دشتبان، بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران گزارش شد. با هماهنگی قضایی جسد به پزشکی قانونی منتقل شد. با تشکیل پرونده در شعبه دهم بازپرسی دادسرای جنایی تهران و دستور قضایی برای رازگشایی از این ماجرا آغاز شد.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.