کد خبر: 95337تاریخ انتشار : ۱۴:۰۵:۲۵ - سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵

دیر آمدن یکی از دانش‌آموزان هنرستانی در شیراز سبب خشم معلم شده و ضربه‌ای به قفسه سینه دانش‌آموز وارد می‌کند

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان فارس با تأیید خبر تنبیه بدنی یک دانش‌آموز در یکی از هنرستان‌های شیراز گفت: پرونده معلم خاطی به کمیته تخلفات ارجاع داده شده است.

دیر آمدن یکی از دانش‌آموزان هنرستانی در شیراز سبب خشم معلم شده و ضربه‌ای به قفسه سینه دانش‌آموز وارد می‌کند. شاهدان عینی این ماجرا گفته‌اند ضربه معلم سبب تنگی نفس دانش‌آموز شده به‌گونه‌ای که این دانش‌آموز را راهی بیمارستان کرده است.
حمیدرضا شعبانی، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان فارس در گفت‌وگو با تسنیم ضمن تأیید این خبر اظهار داشت: دانش‌آموز مذکور پس از انجام مراحل درمانی و تأیید سلامت ساعت ۱۶ از بیمارستان مرخص شده و آموزش و پرورش استان فارس پیگیر این مسئله است.
وی با بیان اینکه خانواده این دانش‌آموز نیز پیگیر این مسئله هستند، گفت: معلم خاطی به کمیته تخلفات اداره آموزش و پرورش معرفی شده و این مسئله بررسی می‌شود.

پربیننده ترین مطالب روزبه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 1
  1. امیر گفت:

    آموزش و پرورش متاسفانه هیچ گونه نظارتی در انتخاب معلم شایسته برای تربیت جوانها ندارد و معلم های مشکل دار زیاد داریم که باید یه فکری بکنند چرا که وجود چنین معلم هایی در مدارس نتیجه اش ضربه به جامعه و آینده دانش آموزان است

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.