کد خبر: 242535تاریخ انتشار : ۱۱:۰۲:۲۷ - شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷

برای دومین بار پی در پی و در جشنی که در شهر بیلبائو اسپانیا روز سه شنبه برگزار شد، رستوران «اُستریا فرانچسکانا» ایتالیایی جایزه ی نخست بهترین رستوران های جهان را از آن خود کرد. در این مراسم پنجاه رستوران نمونه ی دنیا حضور داشتند.

www.dustaan.com معرفی بهترین رستوران دنیا +تصاویر

بهترین رستوران دنیا معرفی شداختصاصی «تابناک با تو»؛ برای دومین بار و در جشنی که در شهر بیلبائو اسپانیا روز سه شنبه برگزار شد، رستوران «اُستریا فرانچسکانا» ایتالیایی جایزه ی نخست بهترین رستوران های جهان سال ۲۰۱۸  را از آن خود کرد. در این مراسم پنجاه رستوران نمونه ی دنیا حضور داشتند.

رستوران ایتالیایی با غذاهایی متکی بر ترکیبات بومی، شگفتی و تحسین مشتریان را برانگیخته است. رستوران فرانچسکانا غذاهای ایتالیایی جدیدی با ترکیبات اصیل ایتالیایی را به مشتریان خود عرضه می کند. در طول سه سال این بار دوم است که رستوران ایتالیایی رتبه ی نخست این مراسم را کسب کرده است.

www.dustaan.com معرفی بهترین رستوران دنیا +تصاویر

رستوران «إل سیلیه دی کان روکا» در کاتالونیای اسپانیا رتبه ی دوم و رستوران «میرازور» در «ریوریا» فرانسه رتبه ی سوم را کسب کرد. رستوران «ایلون مدیسون» نیویورک که سال گذشته رتبه ی اول را کسب کرده بود از رتبه ی اول به رتبه ی چهارم سقوط کرد.

اُستریا فرانچسکانا، رستورانی است که در مُدنای ایتالیا قرار دارد. این رستوران با منویی خلاق یک قدم بالاتر از سایرین قرار دارد و با ارائه غذاهای متنوع سنتی که خلاقیت یکی از ویژگی های آنهاست، مورد توجه فراوانی قرار گرفته است. از زمانی که این رستوران را در سال ۱۹۹۵ افتتاح شده، با تحسین منتقدان روبرو شده است.

www.dustaan.com معرفی بهترین رستوران دنیا +تصاویر

این رستوران در سال ۲۰۱۵ در بین ۵۰ رستوران برتر جهان توسط مجله رستوران در رتبه دوم قرار گرفت، در حالی که در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ در جایگاه سوم قرار داشت. اگر به ایتالیا سفر کردید و به دنبال رستورانی با غذای خوب، محیطی عالی و سرویسی فوق العاده بودید، اُستریا فرانچسکانا مکانی ایده آل است. خلاقیت نهفته در هر غذایی که سرو می کنند، خود بیانگر تفاوت این رستوران است.

 

www.dustaan.com معرفی بهترین رستوران دنیا +تصاویر

کباب دنده با سس بالزامیک یکی از غذاهای لذیذ این رستوران است، کبابی نرم و آبدار و بسیار غنی که بسیار زیبا تزیین شده است. یکی دیگر از غذاهای فوق العاده این رستوران پاستاست؛ پاستایی که با کلاماری، صدف و روغن زیتون پخته می شود که طعم بی نظیری پیدا می کند و با خاویار و عصاره لیمو به زیبایی تزیین می شود.

www.dustaan.com معرفی بهترین رستوران دنیا +تصاویر

تابناک باتوپربیننده هابه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.