ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 251154

وحید امیری یکی از بهترین فوتبالیست های ایر ان است. یگ پسر ساده که نیازی ندارد برای جدایی از پرسپولیس از تاکتیکی استفاده کند که فقط باعث دلخوری هواداران تیم شود.

www.dustaan.com مسیر اشتباه وحید امیری برای فشار به پرسپولیس!

به گزارش خبرآنلاین؛ وحید امیری بین همه بچه های پرسپولیس و تیم ملی یک استثناست. پسری که مانندش را کمتر در فوتبال مان داشتیم. یک بازیکن زحمت کش ، خوش تکنیک و خیلی با اخلاق.

در بحبوحه جام جهانی و بعد از لایی انداختن به پیکه ، درحالی که همه دوست داشتند حرف هایش را بشنوند و بدانند چه دوست دارد بگوید ، گفت:«امیدوارم که بتوانیم پرتغال را ببریم و شرمنده هواداران عزیز پرسپولیس نشوم.» منظورش البته تیم ملی بود و کلی شوکه شده بود که چرا اشتباه لفظی داشته است.

او این قدر به تیمش وابسته است که این اشتباهات خیلی از او دور از ذهن نبود . پسر با اخلاق قرمزها اما هنوز قرارداد جدیدش را با تیم تمدید نکرده است.

حالا مدیر برنامه هایش می گوید از باشگاه با آنها تماسی گرفته نشده و این حرف ها بهانه هایی است که این روزها زیاد شنیده می شود. بعد هم بازیکنان می روند خارج از کشور. وحید امیری در آستانه ۳۰ سالگی قطعا حق دارد بهترین تصمیم را برای ساختن زندگی خود بگیرد اما او نباید در صورت تمایل به جدایی هم از چنین واژه هایی استفاده کند.

قطعا اگر صادقانه و بی رودربایستی حرفش را به طرفداران پرسپولیس بزند ، آنها راحت تر با این گفته کنار می آیند.

0/5 ( 0 نظر )پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.