ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 249182

پنج شنبه گذشته پنج حادثه جنایی طی ۲۴ ساعت در حالی رخ داد که دختر جوانی بعد از سقوط از طبقه سوم یک ساختمان هنوز با مرگ دست و پنجه نرم می کند.

www.dustaan.com مرگ مرموز دختر ناشناش در آغوش جوان مشهدی داخل آسانسور

عکس تزئینی

اولین حادثه ساعت ۶ صبح روز پنج شنبه هنگامی رخ داد که جسد مرد ۶۳ ساله کمک خلبان در کنار باغچه منزل مسکونی اش واقع در شهرک مهرگان مشهد کشف شد.

وجود پاکت شیر مصرف شده و بررسی روز تولید آن نشان می داد که بیش از ۱۰ روز از مرگ این مرد می گذشت. یکی از همسایگان وی از پشت پنجره منزل جسد او را دیده و به پلیس اطلاع داده بود. در حالی که تحقیقات قاضی ویژه قتل عمد درباره این حادثه ادامه داشت، ماجرای کشف جسد مرد ۳۰ ساله ای در منطقه طرحچی به قاضی احمدی نژاد گزارش شد.

بررسی های قضایی نشان داد، مرد ۳۰ ساله مجهول الهویه دارای یک خالکوبی کمانی شکل روی سینه اش است و حدود دو تا سه روز از مرگ وی می گذرد. جسد این جوان که داخل گودال افتاده بود و حکایت از تردد مصرف کنندگان مواد مخدر در محل داشت به پزشکی قانونی انتقال یافت.

این مرد مجهول الهویه کفش کتانی و شلوار چهارخانه پارچه ای به تن داشت و تنومند بود. بنابراین گزارش، هنوز دقایقی از آغاز تحقیقات توسط ماموران کلانتری سپاد مشهد درباره ماجرای مرگ جوان ۳۰ ساله نگذشته بود که خبر کشف جسد راننده نیسان، قاضی احمدی نژاد را به خیابان قدس مشهد کشاند.

این مرد ۶۵ ساله نیز پشت فرمان خودرو جان باخته بود و احتمال داشت به دلیل سابقه بیماری قلبی جان خود را از دست داده باشد. بعد از این حادثه مرگ دلخراش دختر ۲۰ ساله در آسانسور یک مجتمع مسکونی در خیابان هاشمیه، پرونده ای بود که مقابل قاضی ویژه قتل عمد قرار گرفت.

دختر جوان به همراه چند پسر از پارک به لانه مجردی رفته بود اما مصرف قرص توسط وی، به وخامت حالش انجامید و پسران غریبه قصد داشتند او را با آسانسور به داخل خیابان ببرند که دختر جوان در آسانسور جان سپرد.

این گزارش حاکی است، دو مظنون در این خصوص با صدور دستوری از سوی قاضی ویژه قتل عمد بازداشت شدند و تحقیقات در این باره در حالی ادامه دارد که هنوز هویت دختر مذکور با کفش های ساق دار طرح کتانی مشخص نشده است.

از سوی دیگر نیز خبر خودکشی دختر جوان دیگری که از طبقه سوم یک ساختمان در خیابان هنرستان خود را به پایین پرت کرده بود، ماجرای دیگری بود که به تشکیل پرونده جنایی منجر نشد چرا که دختر جوان به مرکز درمانی رسید و هنوز زنده است.//خبرگزاری رکنا

۰/۵ ( ۰ نظر )
پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

انتشار یافته : ۱
  1. اکرم گفت:

    عجب مملکت بکش بمیری ساختن

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.