ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 274092

بازیگر سرشناس تئاتر در سناریوی مرموزی در خانه‌اش تسلیم مرگ شد.

www.dustaan.com مرگ مرموز بازیگر 2 زنه در‌ آبادان +عکس

روز پنج شنبه ۱۹ مهرماه امسال ماموران کلانتری ۱۸ آبادان در جریان مرگ مرموز مرد جوانی در خانه‌اش قرار گرفتند وتیمی از ماموران برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند. به گزارش رکنا، ماموران با حضور در منطقه ذوالفقاری با جسد مرد جوانی که با یک شال خود را حلق آویز کرده بود روبه رو شدند.

ماموران در تحقیقات میدانی پی بردند که مهدی پورشعبان یکی از بازیگران سرشناس تئاتر در آبادان است که عصر پنج شنبه برای اجرای تئاتر باید روی صحنه می‌رفت که دوستانش قبل از اجرا برای تمرین با وی تماس گرفتند، اما مرد جوان پاسخ گوی تماس‌ها نبود تا این که همکارانش با حضور در خانه بازیگر تئاتر با جسد حلق آویز شده وی روبه رو شدند.

ماموران در تجسس‌های میدانی پی بردند که مهدی دو بار ازدواج کرده و صاحب چهار فرزند است و مدتی است که در منطقه ذوالفقاری زندگی می‌کند و احتمال می‌رود به خاطر مشکلات خانوادگی دست به این اقدام مرگبار زده است. یکی ازدوستان این بازیگر تئاتر به رکنا گفت: ساعت ۳ بامداد با مهدی صحبت کردم و از من خواست تا از کربلا برای او یک انگشتر و خاک کربلا بیاورم و هیچ مشکلی در زندگی اش نداشت که بخواهد دست به خودکشی بزند و وقتی شنیدم مهدی دست به خودکشی زده باورش برایم سخت بود. بنا بر این گزارش، تحقیقات پلیسی برای بررسی و علت این اقدام مرگبار در دستور کار ماموران پلیس آگاهی آبادان قرار دارد./خراسان





پربیننده ها

به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۰

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.