سه شنبه , ۴ ام آذر ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۳:۵۷ قبل از ظهر به وقت تهران

مرگ زن ۴۰ ساله، راز قاچاقچی بین‌المللی را فاش کرد!

زن ۴۰ ساله وقتی برای پنجمین‌بار می‌خواست با بلعیدن هروئین آن را به ترکیه منتقل کند، با باز شدن بسته هروئین، جان باخت و با مرگ این زن، راز قاچاقچی بین‌المللی فاش شد.

مرگ زن 40 ساله، راز قاچاقچی بین‌المللی را فاش کرد!

به گزارش خبرنگار جنایی جام‌جم، ساعت ۱۳ سی‌ام مهر امسال زنی حدود ۴۰ ساله چمدانش را از گیت فرودگاه امام‌خمینی( ره ) تهران عبور داد اما بعد در حالی که دستش را زیر شکم خود گرفته و احساس درد می‌کرد، کشان‌کشان خود را سمت سرویس بهداشتی کشاند. یکی از ماموران زن که متوجه رفتار عجیب او شده بودف وی را زیر‌نظر گرفت و دنبالش رفت و وقتی وارد سرویس بهداشتی شد، او را دید که کف زمین افتاده و کمک می‌خواهد. زن مسافر به وی گفت که هروئین بلعیده و حالش بد است.
زن بدحال با حضور امدادگران اورژانس به بیمارستان منتقل شد. او در مسیر مدعی شد همدستی به نام فرهاد دارد که با او به فرودگاه آمده است. بنابراین ماموران‌ به بازبینی دوربین‌های مداربسته پرداختند و تصویر همدست این زن مسافر را یافتند. مشخصات او را در اختیار دیگر ماموران مستقر در فرودگاه قرار داده و او را قبل از خروج از فرودگاه دستگیر کردند. هم‌زمان خبر رسید زن جوان بر اثر شدت مسمومیت فوت کرده است.
در ادامه ماموران، دختر این زن را شناسایی کردند که او در تحقیقات گفت: مادرم و فرهاد، همسر موقتش برای سفر راهی ترکیه شده بودند و باورم نمی‌شود که او مواد بلعیده باشد.
موضوع به احسان زمانی، بازپرس دادسرای جنایی تهران گزارش شد و بادستور وی، جسد زن ۴۰ ساله به پزشکی‌قانونی و همسرش موقتش به شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شد.
فرهاد در جریان تحقیقات گفت: من سال‌هاست که در ترکیه ساکن هستم و در آنجا شیشه و هروئین توزیع می‌کنم و یک قاچاقچی بین‌المللی هستم. همدستانم از طریق بلع، حدود ۲۰۰ گرم هروئین را از تهران به ترکیه منتقل می‌کردند. دو سال قبل که به ایران آمدم از دوستم که مغازه عکاسی داشت خواستم فردی را برای جا‌به‌جایی محموله‌های‌ هروئین معرفی کند. او بعد از چند ماه زنی به نام شیوا را به من معرفی کرد. او طلاق گرفته و با دخترش زندگی می‌کرد و نیاز مالی داشت. به همین خاطر با این زن آشنا شدم. او برایم کار می‌کرد و با او ازدواج موقت نکرده بودم. این زن چهار بار برایم ۱۵۰ گرم هروئین منتقل کرد. من هم به او بابت هر دفعه ۲۰ میلیون تومان پول دادم. آخرین بار هم ۱۵۰ گرم هروئین بلعید اما بسته مواد باز شد و او فوت کرد.
متهم جوان به اتهام تسبیب در قتل عمدی برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. همچنین قرار شد که تحقیقات لازم از وی انجام گیرد تا مشخص شود که مرتبطان وی در جا‌به‌جایی محموله‌های هروئین چه کسانی بودند که آنها نیز بازداشت و مورد تحقیقات قرار گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *