کد خبر: 241019تاریخ انتشار : ۱۳:۲۶:۱۶ - دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

زوج جوان به بهانه فروش خانه ای، طعمه شان را پس از بیهوش کردن داخل خانه برهنه کرده و با فیلم برداری های سیاه از او اخاذی ۵۰ میلیون تومانی کردند.

www.dustaan.com مرد میانسال وقتی به هوش آمد خود را بدون لباس در برابر زن جوان دید!

به گزارش رکنا، صبح سه شنبه ۲۲ خرداد ماه امسال مردی با چهره ای آشفته پای در اداره پلیس گذاشت و از گرفتار شدن در دام زوج فریبکار خبر داد.

این مرد به ماموران گفت: چند روز قبل برای خرید خانه در املاک مسکن جستجو می کردم تا اینکه متوجه شدم یک زوج جوان قصد فروش خانه شان در منطقه ذوالفقاری دارند.

وی ادامه داد: وقتی برای بازدید به خانه زوج جوان رفتم آنها با یک لیوان شربت از من پذیرایی کردند اما پس از خوردن شربت بیهوش شدم و نمی دانم چند ساعت بیهوش بودم ولی وقتی به هوش آمدم لباسی در تن نداشتم.

مرد میانسال گفت: در حالیکه وسط خانه لباس به تن نداشتم یک زن را بالای سر خودم دیدم بعد شوهرش هم در گوشه ای از اتاق بود آنها از من خواستند تا برای آنها ۵۰ میلیون تومان پول تهیه کنم و تهدید شدم اگر این پول را برای آنها آماده نکنم فیلم و تصاویر بدون لباسم را در شبکه های مجازی انتشار می کنند.

طعمه زوج جوان افزود: از ترس آبرویم پول را برای آنها آماده کردم و با پرداخت ۵۰ میلیون تومان توانستم از خانه آنها خارج شوم و زوج جوان نیز قول دادند که تصاویر و فیلم هایی که از من گرفته اند را پاک کنند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران پلیس اطلاعات و امنیت آبادان به دستور سرهنگ محسن تقی زاده رییس پلیس آبادان برای دستگیری این زوج زورگیر وارد عمل شدند.

ماموران در گام نخست با راهنمایی مرد میانسال به خانه زوج جوان رفتند که مشخص شد زن و مرد جوان در این خانه زندگی نمی کنند و تنها برای اجرای نقشه شان خانه را اجاره کرده بودند.

ردیابی های فنی و تخصصی پلیسی وارد شاخه جدیدی شد و ماموران با اقدامات اطلاعاتی پی بردند که اعضای یک باند ۴ نفره که ۲ زن و ۲ مرد آن را تشکیل دادند در این پرونده ۵۰ میلیون تومانی نقش داشته اند.

همین کافی بود تا مخفیگاه متهمان در ایستگاه ۷ ذوالفقاری آبادان شناسایی شود و ماموران در عملیاتی غافلگیرانه اعضای این باند را دستگیر کردند و در بازرسی از خانه متهمان مواد مخدر و مشروبات الکلی به دست آمد.

متهمان در بازجویی های ابتدایی خود را بیگناه می دانستند اما وقتی فیلم و تصاویر مرد میانسال در گوشی موبایل متهمان به دست آمد آنها به ناچار لب به سخن باز کردند و از اخاذی ۵۰ میلیون تومانی مرد میانسال اعتراف کردند.

ماموران در ادامه تجسس ها پی بردند که خانه ای که این اقدام مجرمانه صورت گرفته است برای یکی از متهمان سابقه دار است.

ماموران وقتی به سراغ «ماجد» رفتند ابتدا خود را از ماجرای زوج جوان بی اطلاع می دانست اما وقتی در بازجویی های پلیسی شروع به تناقض گویی کرد به ناچار لب به سخن باز کرد.

بنا به این گزارش، تحقیقات پلیسی برای افشای دیگر جرائم احتمالی متهمان ادامه دارد و اعضای این باند برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.


پربیننده ها
به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.