کد خبر: 86953تاریخ انتشار : ۱۹:۵۵:۴۷ - پنج شنبه ۸ مهر ۱۳۹۵

مردی بی رحم همسر و دو فرزندش را به قتل رساند و سپس اقدام به خودکشی زد .

آقای ” راشل اسمیس” ۲۹ ساله در یک اقدام وحشتناک همسر خود ” شاوان اسمیس ” ۲۶ ساله و دخترش ” تی لی اسمیس ” ۶ساله و پسر ۲ساله اش “بلیک اسمیس ” را با ضربات گلوله از پای در آورد و سپس خودکشی کرد .

 

بر اساس گزارش پلیس یکی از اقوام خانواده “اسمیس ” پس از دیدن جنازه ها در خانه آنها با پلیس تماس گرفته و پلیس وقتی به محل حادثه رساند،جنازه خانم “شاوان ” را ۷۷ در حمام و جسد دو فرزند و همچنین پدر خانواده را در اتاق بچه ها یافت .

 

پلیس که برای یافتن دلیل این واقعه تلخ در حال جمع آوری اطلاعات و گزارشات است از همسایه ها و آشنایان خانواده “اسمیس ” باز پرسی به عمل آورد .

 

مادر “شاوان ” خانم “شیلا پروت “می گوید ؛دختر او چند روز قبل از این حادثه ؛از همسر خود خواسته بود تا برای کنار آمدن با مشکلاتش مدتی آنها را ترک کند ولی حرفی از طلاق نزده بود .

 

همسایه ها این خانواده را خیلی ساکت و شاد توصیف می کردند و می گفتند که تا به حال از آنها صدای بلند و یا دعوا ندیده ایم .

 

پدر و مادر آقای “راشل “می گویند که ما از این اتفاق هولناک شوکه شده ایم؛زیرا پسر ما خانواده و زندگی اش را دوست داشت .

 

پلیس که در حال یافتن دلیل اصلی این خودکشی است ؛ گفت : هیچ سابقه ای از این زوج در اداره پلیس نیست و این واقعأ شوکه کننده است که چنین خانواده خوبی با این حالت اسف بار نابود شوند.

 

مرجع : باشگاه خبرنگاران

مجله خبری دوستان : انتشار مطالب و اخبار تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

https://www.dustaan.com/?p=86953


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ کلوب فیسنما وطن لینک

برچسب ها


انتشار یافته : 0