کد خبر: 198826تاریخ انتشار : ۱۰:۵۰:۳۵ - شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶

مردی ۳۹ ساله که در یک جنایت هولناک با ورود به خانه پدرزنش ۷ تن از اهالی خانه را به گلوله بسته بود، در ملا عام اعدام شد.

جام‌جم: ساعت یک ونیم بامداد چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت امسال تیراندازی در محله خیابان مصطفی خمینی شهرستان سلماس واقع در استان آذربایجان غربی به پلیس و اورژانس گزارش شد.

با حضور ماموران در محل تیراندازی مشخص شد مردی به نام «حسین» ۳۹ ساله‌ به‌دلیل برخی اختلافات با خانواده همسرش به‌طور مسلحانه وارد خانه پدرزنش شده و با درگیری و نزاع با ساکنان خانه تمامی اعضای خانواده را که هفت مرد و زن و کودک بوده‌اند، به گلوله بسته است.

تحقیقات محلی هم نشان داد، داماد خانواده پس از کشتار اعضای خانواده همسرش از محل جنایت بیرون رفته و هنگام فرار، با صاحب خودروی پژو ۴۰۵ که در کنار خیابان پارک شده بود درگیر شده و به‌ زور و با تهدید راننده، سوار خودرو شده و گریخته است.

پس از فرار داماد جنایتکار، مأموران جست‌وجوی گسترده‌ای را برای یافتن مرد جوان آغاز کردند و سرانجام در کمتر از ۱۲ ساعت توانستند او را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

عامل جنایت پس از رسیدگی به پرونده‌اش در دادسرا و دادگاه، به پنج‌بار قصاص در ملأعام و ۱۴۸ ضربه شلاق و ۱۴ سال زندان محکوم شد.

مردی که ۷ نفر را به گلوله بسته بود در ملا عام اعدام شد

علی حسن‌زاده، رئیس دادگستری شهرستان خوی پس از صدور حکم قاتل گفت: با توجه به این‌که جنایت صورت‌ گرفته از نوع قتل‌های داعش‌گونه است و موجب اخلال در نظم و امنیت عمومی و جریحه‌دار کردن احساسات عمومی مردم شده، مصلحت در اجرای قصاص در ملأعام بود و به همین دلیل و برای تسکین اهالی و اولیای‌ دم کشته‌شدگان و عبرت‌آموزی و پیشگیری از چنین جنایتی قرار شد مجازات قصاص در مقابل خانه‌ای که محل جنایت بود، اجرا شود.

سرانجام با استیذان رای در دیوان عالی کشور، داماد قاتل سحرگاه پنجشنبه در فلکه شهرداری شهرستان سلماس، در ملأعام به دار مجازات آویخته شد.


پربیننده ترین مطالب روز
به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.