کد خبر: 185638تاریخ انتشار : ۱۲:۴۳:۵۱ - سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶

محمد بحرانی صداپیشه محبوب جناب خان قرار است در برنامه رادیو شب به عنوان مجری حضور داشته باشد، این برنامه قرار است برای ایجاد آرامش در ساعات پایانی شب طراحی شده است.

www.dustaan.com محمد بحرانی هم مجری شد! +عکس

محمد بحرانی هم مجری شد!

خبرگزاری فارس: بنا بر این گزارش، هدف اصلی این برنامه جدای از ایجاد آرامش برای مردم و فراهم کردن ساعتی که خانواده‌ها بتوانند در پایان روز در کنار هم برنامه ای را تماشا کنند، تحکیم بنیان خانواده، گسترش احترام در بین مردم و همچنین تقویت روحیه امید در جامعه است. اما تمامی این اهداف زیر پرچم وحدت ملی در این برنامه جمع می‌شود.

 

پرداختن به فرهنگ اقوام مختلف، لهجه‌های مختلف، موسیقی‌های مختلف نواحی ایران و همه آنچه که مربوط به سراسر ایران می‌شود و نشانه‌ای از وحدت ملی و زندگی صلح آمیز اقوام ایران است در کنار مباحث عمومی هدف اصلی این برنامه را تشکیل می‌دهند.

www.dustaan.com محمد بحرانی هم مجری شد! +عکس

موسیقی‌های محلی، قصه‌های اقوام مختلف ایرانی در کنار متن خواهی‌های معمول و سبک‌های مختلف موسیقی تم برنامه رادیو شب را تشکیل می‌دهد. هر چند که بخش بیشتری از موسیقی‌ها به موسیقی‌های محلی اختصاص داده می‌شود.

www.dustaan.com محمد بحرانی هم مجری شد! +عکس

این برنامه به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مشترک منصور ضابطیان و محمد صوفی از ۲۹ آبان شنبه تا پنجشنبه ساعت ۲۳ از شبکه شما پخش می‌شود.

مجریان این برنامه رشید کاکاوند ، احسان محمدی، سجاد افشاریان، محمد بحرانی، شاهین شرافتی، ایمان سرورپور و منصور ضابطیان هستند.


پربیننده ترین مطالب روزبه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.