سه شنبه , ۲۵ ام خرداد ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۲:۴۴ بعد از ظهر به وقت تهران

محبوبیت عجیب زن شکموی ژاپنی در یوتیوپ! +تصاویر

انتشار ویدیویی از یک زن لاغر اندام ژاپنی که به طرز عجیبی در حال خوردن غذاهای مختلف است، در یوتیوپ با استقبال کاربران مواجه شده است، این ویدیو  در عرض مدت کوتاهی بیش از ۷۵۰ هزار بیننده داشت!

فیلم زن ژاپنی لاغر اندام که با خوردن بی وقفه غذا در مدت زمانی کوتاه تبدیل به ستاره سایت یوتیوپ شده است ۷۶۰هزار بار دیده شد.
ایران آنلاین: این زن قادر است تا غذاهای ” کی اف سی ” شامل انواع مرغ بریان را به همراه سالاد نوش جان کند .
به گزارش دیلی میل ،” کینوشیتا یوکا ” در کلیپ ۵ دقیقه ای خود با سرعت زیادی تمام بشقاب های غذای مقابلش را می خورد . فیلم جالب ستاره شکمو در یوتیوپ ۷۶۰ هزار بار از سوی کاربران در شب کریسمس  بازبینی شد .
علاقه به خوردن غذاهای ” کی اف سی ” در ژآپن به سال ۱۹۷۴میلادی باز میگردد. این درحالی است که همه ساله در روز کریسمس در مقابل رستوران های ” کی اف سی ” در ژاپن صف های طولانی از علاقمندان به این نوع غذا ها تشکیل می شود. یوکا در کلیپ خود ۳٫۹ کیلوگرم غذا را ظرف ۳ دقیقه  و ۲۰ ثانیه خورده است .

این نخستین باری نیست که ” یوکا ” از غذا خوردن خود فیلم گرفته  ودر اینترنت منتشر کرده است . یکی دیگر از شیرین کاری های ” یوکا ” زمانی است که ۵۴۴۵ کالری از غذاهای مک دونالد را به همراه ۵۰ سوشی و ۱۰۰ قطعه نان کوچک خورده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *