یکشنبه , ۹ ام آذر ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۲:۳۸ قبل از ظهر به وقت تهران

محاکمه آقا معلم به اتهام قتل پسر معتادش

معلم میانسال که پسر معتادش را قربانی خشم خود کرده بود، به‌زودی در دادگاه کیفری محاکمه می‌شود.

محاکمه آقا معلم به اتهام قتل پسر معتادش

به گزارش خبرنگار جام‌جم، بهمن سال گذشته قتل پسر جوانی در یکی از محله‌های کرج به پلیس گزارش شد. ماموران پس از حضور در محل با جسد پسر جوان در حالی که خفه شده بود، رو‌به‌رو شدند. پدر مقتول در کنار جسد بود و با دیدن ماموران گفت: من پسرم را کشتم و منتظرم دستگیرم کنید.
جسد به پزشکی‌قانونی و مرد میانسال به دادسرای جنایی منتقل شد. متهم به قتل در تحقیقات گفت: من معلم هستم و عمرم را صرف آموزش به دانش‌آموزان کرده‌ام، اما پسر بزرگم به سمت اعتیاد رفت و با کارهایش آبروی مرا برد. ۲۰ سال اعتیادش را تحمل کردم اما او هر روز زندگی را برایم سخت‌تر می‌کرد. روز حادثه همراه همسرم بیرون از خانه بودیم که پسر کوچک زنگ زد و گفت، برادرش وسایل خانه را شکسته و پول می‌خواهد. به خانه بازگشتم و به او پول دادم تا از خانه برود، اما خواست او را به چالوس ببرم. دو پسرم را سوار ماشین کرده و راهی چالوس شدیم، اما در میان راه دوباره درگیری راه انداخت و با لگد شیشه ماشین را شکست. بعد هم قصد داشت برادر کوچکش را خفه کند که طنابی دور گردنش انداخته و او را خفه کردم. بعد هم از پسر کوچکم خواستم با پلیس تماس بگیرد و ماجرا را اطلاع دهد.
در ادامه همسر این مرد با مراجعه به دادسرا شوهرش را بخشید و گفت: همسرم یک عمر با آبرو زندگی کرد. می‌دانم ناخواسته و بر اثر یک لحظه عصبانیت مرتکب قتل شده است.
با تکمیل تحقیقات، پرونده این جنایت برای رسیدگی به شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و متهم به قتل به‌زودی در دادگاه از خود دفاع می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *