دوشنبه , ۱۴ ام آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۸:۴۱ قبل از ظهر به وقت تهران

مالیا اوباما رسما به سینمای هالیوود پیوست

مالیا اوباما ،دختر بزرگ رئیس جمهور پیشین امریکا که به تازگی ۱۸ ساله شده است، کارآموز هاروی واینستین تهیه کننده هالیوودی شده است.

بانی فیلم: انتظار می رود مالیا ۱۸ ساله کار خود را در دفتر نیویورک کمپانی واینستین از ماه فوریه و بعد از اینکه خانواده اول اسبق آمریکا تعطیلات شان در پالم اسپرینگز را به پایان می برند، آغاز کند. مالیا بعد از اینکه ماه ژوئن گذشته از دبیرستان فارغ التحصیل شد، یک سال از درس دور بود اما قرار است از ماه پاییز در دانشگاه هاروارد شروع به تحصیل کند.
 %postname%
به گزارش هالیوود ریپورتر، البته این نخستین ورود مالیا به هالیوود نیست. در سال ۲۰۱۵، دختر اوباماها در نیویورک و در سریال «دختران» محصول شبکه اچ بی او و ساخته لینا دانم کارآموزی کرد. او همچنین سر صحنه فیلمبرداری سریال «Extant» محصول شبکه سی بی اس با بازی هالی بری در لس آنجلس وقت گذراند.کمپانی واینستین که تحت هدایت برادران واینستین یعنی هاروی و باب است، استودیوی مستقل پرکار پشت فیلم های برنده جایزه اسکاری مثل «آرتیست» و «سخنرانی پادشاه» است و در اسکار امسال هم با فیلم «شیر» حضور دارد. هاروی واینستین همچنین یکی از کسانی است که به اهداف و کاندیداهای حزب دموکرات از جمله پرزیدنت اوباما کمک مالی می کند. او تا به حال و در گذر سال ها چند مراسم جمع آوری سرمایه برای اوباما برگزار کرده و در چرخه انتخاباتی قبلی هم روی کمپین هیلاری کلینتون کار کرد.

هنوز مشخص نیست که مالیا در کدام یک از بخش های کمپانی واینستین مشغول به کار خواهد شد، اما یکی از منابع می گوید این بخش ممکن است بخش بازاریابی یا توسعه باشد.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *