کد خبر: 189249تاریخ انتشار : ۱۸:۴۳:۰۹ - شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶
پس از صدور حکم قاتل اهورا، محمدی وکیل مادر اهوارا در این باره گفت : هیچ دیه ای نباید از طرف خانواده اهوارا پرداخت شود زیزا هم مقتول و هم قاتل هر دو مرد بودند. اما قاتل اهورا در دادگاه ادعایی را مطرح کرده است که پای مادر اهورا را نیز به میان می کشد. 
www.dustaan.com ماجرای پیشنهاد شرم‌آور مادر اهورا به قاتل پسرش + عکس

استان‌ها > گیلان – رکنا نوشت: قاتل اهورا در جلسه دادگاه ادعایی را مطرح کرد که پای مادر اهورا را نیز به میان کشید.

محمدی وکیل المیرا، مادر اهورا در پی صدور حکم قاتل اهورا گفت: هیچ دیه‌ای نباید از جانب خانواده اهورا پرداخت شود، زیرا مقتول و قاتل هر دو مرد بودند.

بهروز عزیزی فرد، وکیل پدر اهورا نیز پس از صدور حکم قاتل اهورا بیان کرد: هنوز حکم صادر شده به ما ابلاغ نشده و پروسه ابلاغ معمولا چند روز طول می‌کشد.

وی ادامه داد: تا زمانی که حکم ابلاغ نشود در خصوص دادنامه نمی‌توان اظهار نظر کرد، ما انتظار داریم که حکم در ملاعام اجرا شود و کیفرخواست نیز به این شکل بوده است.

وکیل پدر اهورا در ادامه خاطرنشان کرد: انتظار ما این است که تا چهار ماه دیگر حکم اجرا شود.

وی در خصوص ادعاهای مطرح شده در مورد عکس‌های غیراخلاقی از پدر اهورا نیز گفت: من استدعا دارم هر موضوعی در مورد موکل من وجود دارد منتشر کند زیرا او مشهور به حسن رفتار است او یکی از بهترین موکل‌های من هست که به‌شخصه از او هیچ مشکلی ندیدم.

وی در مورد حضانت اهورا نیز گفت: ما حضانت را به مادر ندادیم بلکه قانون حضانت را به مادر اهورا واگذار کرد. دو ماه پیش از اینکه این اتفاق رخ دهد، اهورا صدماتی را از سوختگی سیگار روی بدن داشته است. موکل من دو ماه به بهانه‌های گوناگون اهورا را ندید و اگر می‌دید متوجه سوختگی می‌شد و برای سلب حضانت اقدام می‌کرد.

وی ادامه داد: پدر اهورا حتی برای او اتاقی نیز در خانه خود درست کرده بود اما هر چقدر تماس می‌گرفت مادر به بهانه‌های گوناگون مانع دیدن اهورا می‌شد.

وی در خصوص ادعای قاتل در مورد پیشنهاد فرار مادر اهورا به او نیز گفت: یکی از دوستان مشترک پدر و مادر اهورا نیز در تماس تلفنی با پدر اهورا چنین موضوعی را مطرح کرد که امیدواریم در تحقیقات به این موضوع هم رسیدگی شود.

 

ماجرای پیشنهاد شرم‌آور مادر اهورا به قاتل پسرش


پربیننده ترین مطالب روزبه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.