کد خبر: 242929تاریخ انتشار : ۱۳:۰۹:۳۱ - یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷

بازیگر سریال “چارخونه” گفت: من بازیگری نبوده و نیستم که بخواهم با رفتن به دورهمی و میهمانی‌های شبانه نقش بدست آورم. تا به امروز هم هیچ وقت اینکار‌ها را انجام نداده ام و اگر کاری به من پیشنهاد شده به خاطر توانایی من بوده است.

میزان : مریم امیرجلالی بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری طی سال ۹۷ گفت: نه تنها امسال که سال گذشته هم پیشنهاد خوبی نداشته ام. من دو سال است که هیچ کاری نکرده ام. متاسفانه در عرصه بازیگری کار نیست یا اگر باشد برای امثال من نیست.

وی در همین راستا ادامه داد: من یک زمانی بازیگر پرکاری بودم و سالانه پیشنهادات بسیاری داشتم، اما آن زمان‌ها رابطه و لابی و پول در میان نبود. آن موقع بازیگر بر اساس توانایی و هنرش انتخاب می‌شد، اما امروزه توانایی و هنر بازیگر مرده است و همه چیز را رابطه و رفاقت مشخص می‌کند.

www.dustaan.com ماجرای بازداشت خانم بازیگر در میهمانی شبانه! +عکس

 

بازیگر سریال “چارخونه” لابی بازی در سینما را نابودکننده این هنر خواند و افزود: متاسفانه همه افراد در سینما براساس روابط انتخاب می‌شوند و نتیجه آن آثاری می‌شود که به هیچ وجه قابل دیدن نیست. مردم با من در تماس هستند و هیچکدام از تولیدات امروز راضی نیستند.

وی درخصوص حضور بازیگران تازه کار در این عرصه ادامه داد: من ناراحت نمی‌شوم که بازیگران ناشناخته به سینما می‌آیند، اما کاش شرایطی فراهم شود تا همه بتوانند کار کنند. نه اینکه به واسطه حضور آن‌ها تعداد کثیری از بازیگران خانه نشین شوند.

امیرجلالی درباره شایعه‌ای که برای وی در فضای مجازی ساخته شده بود تاکید کرد: اخیراً شایعه‌ای ساختند که مریم امیرجلالی در میهمانی شبانه‌ای در سعادت آباد دستگیر شده است. در صورتی که اصلاً من اهل این چیز‌ها نیستم. من حتی میهمانی خانوادگی هم به زحمت می‌روم چه برسد به جایی بروم که آبرویم به خطر بیفتد.

www.dustaan.com ماجرای بازداشت خانم بازیگر در میهمانی شبانه! +عکس

بازیگر سریال “متهم گریخت” در همین راستا اضافه کرد: من بازیگری نبوده و نیستم که بخواهم با رفتن به دورهمی و میهمانی‌های شبانه نقش بدست آورم. تا به امروز هم هیچ وقت اینکار‌ها را انجام نداده ام و اگر کاری به من پیشنهاد شده به خاطر توانایی من بوده است.

وی با اشاره به غیبت خود در سینما اذعان کرد: من نمی‌دانم که واقعاً بعد از آن همه کار مسئولین فرهنگی نمی‌گویند که مریم امیرجلالی مرده است یا زنده؟. از نظر من بخشی از وضعیت اسفبار عرصه بازیگری بر عهده مسئولین سینما است.

www.dustaan.com ماجرای بازداشت خانم بازیگر در میهمانی شبانه! +عکس

امیرجلالی ادامه داد: مردم می‌گویند چرا کار نمی‌کنید. من هم می‌گویم بروید و مسئولین فرهنگی بپرسید چرا پیشکسوتان و میانسال‌ها بیکار شده اند. من نمی‌توانم دوره بگردم و از کارگردانان بخواهم کار بسازند بلکه به عنوان بازیگر باید پیشنهاد داشته باشم.

وی با گلایه از عوامل سازنده فیلم سینمایی “خالتور” افزود: من بازیگری نیستم که هر نقشی را بازی کنم. هم اکنون دو پیشنهاد دارم، اما در حد دو سکانس است و قطعاً من آن‌ها را قبول نمی‌کنم. متاسفانه احترام در سینما از بین رفته است. من در فیلم خالتور به ایفای نقش پرداختم، اما متاسفانه اسمم را در بخش سایر بازیگران زدند، اما بازیگری که اولین کارش را بود رادر ابتدا و “با حضور” ذکر کردند.

 

www.dustaan.com ماجرای بازداشت خانم بازیگر در میهمانی شبانه! +عکس

بازیگر فیلم “چراغ قرمز” با اشاره به چگونگی ورودش به بازیگری ادامه داد: همه می‌دانند که من ناخواسته وارد سینما شدم و کار خود را می‌کردم. الان هم خوشبختانه حقوق بازنشستگی ام را می‌گیرم و به هیچ وجه دلتنگ بازیگری نیستم.

وی در همین رابطه اذعان کرد: خوشبختانه هیچ وقت بازیگری نبودم که برای نقش برای کارگردان کادو بفرستم و الان هم ناراحت نیستم که بیکارم. نه تنها من بلکه خیلی از بازیگران امروز کنار گذاشته شدند و کسی از آن‌ها حرفی نمیزند.

امیرجلالی با اشاره به تماشای بازی‌های تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه خاطرنشان کرد: این روز‌ها بیکارم و در خانه می‌مانم به همین خاطر تنها چیزی که مرا سر ذوق می‌آورد حضور تیم ملی فوتبال در جام جهانی ۲۰۱۸ است. من اولین بازی را پیش بینی کردم که ایران به پیروزی می‌رسد که همینطور شد و در خصوص بازی دوم هم گفتم که بازی را می‌بازیم که درست از آب در آمد. از نظر من ایران در بازی آخر مقابل پرتغال یک هیچ بازی را می‌بازد، اما واقعاً امیدوارم اینطور نشود.


پربیننده ها
به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.