پنجشنبه , ۶ ام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۴۲ قبل از ظهر به وقت تهران

لِه شدن سواری پراید پس از برخورد با کامیونت +تصاویر

خودروی پراید در پی برخورد شدید با یک دستگاه کامیونت ، دچار خسارات فراوانی شد.

خبرگزاری تسنیم: ساعت ۱۴:۱۱ امروز برخورد شدید دو دستگاه خودرو در مسیر شمال به جنوب بزرگراه آزادگان، حوالی جاده احمدآباد به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه ۵۹ آتش‌نشانی با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند.

رضا قدیانلو؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه کامیونت در حال حرکت در بزرگراه بود که ناگهان به شدت با قسمت عقب یک دستگاه خودروی پراید برخورد کرده و متوقف شده بود همچنین بر اثر این حادثه راننده خودرو که یک بانوی میانسال بود دچار مصدومیت شدید شده و در داخل اتاقک متلاشی شده این وسیله نقلیه گرفتار شده بود.

این فرمانده آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: نیروهای آتش‌نشانی بی‌درنگ پس از رفع نشتی بنزین خودرو سواری و قطع جریان برق هر دو خودرو، علائم هشداردهنده را در اطراف محل حادثه قرار دادند و با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی عملیات امدادرسانی به فرد گرفتار شده را آغاز کردند.

قدیانلو تصریح کرد: آتش‌نشانان پس از بریدن قسمتی از بدنه خودرو سواری بانوی چهل و پنج ساله که از ناحیه سر و پاها دچار مصدومیت شده بود را از داخل اتاقک وسیله نقلیه خارج کرده و وی را برای انتقال به مراکز درمانی به کادر پزشکی اورژانس حاضر در محل تحویل دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ نیروهای آتش‌نشانی پس از انتقال هر دو خودرو به حاشیه بزرگراه، محل حادثه را برای بررسی علت تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند.

لِه شدن سواری پراید پس از برخورد با کامیونت

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *