یکشنبه , ۱۹ ام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۶:۵۵ بعد از ظهر به وقت تهران

قصاص مرد بدبین، تاوان همسرکشی

مرد خشن که همسرش را کشته و سرش را از بدنش جدا کرده بود، با حکم قضایی به قصاص محکوم شد.

پیش‌نویس خودکار

قصاص مرد بدبین، تاوان همسرکشی

رضا ۴۰ ساله، بیست و هفتم دی سال ۹۷، همسر ۳۲ ساله اش به نام آزاده را در خانه شان در شریف آباد ورامین به طرز فجیعی کشت و گریخت. وی که از طریق گوشی موبایلش ردیابی شده بود، در خانه یکی از اقوامش در حاشیه تهران بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد.

وی در حالی در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد که پدر و مادر همسرش برای وی حکم قصاص خواستند.

وقتی رضا در جایگاه دفاع ایستاد، در تشریح ماجرا گفت: من همسرم را کشتم چون با یک مرد غریبه رابطه داشت. آخرین بار ساعت ۱۵ از محل کارم به خانه آمدم و هنگام ورود به خانه یک مرد غریبه را دیدم که خیلی سریع از خانه ما خارج شد.

من از آزاده درباره مرد غریبه سوال کردم اما جوابم را نداد.او می گفت مرد غریبه را نمی‌شناسد. او همان موقع گفت دندان درد دارد و به همین دلیل از من پول گرفت و به دندان پزشکی رفت. من بعد از خروج همسرم همه خانه را بررسی کردم و متوجه حضور مرد غریبه در خانه مان شدم.

وقتی آزاده از دندان پزشکی به خانه برگشت بار دیگر درباره مرد غریبه از او سوال کردم که همسرم حرف های عجیبی زد. او گفت هیچ علاقه ای به من ندارد و می‌خواهد از من جدا شود.آزاده می گفت قصد دارد با مرد غریبه تماس بگیرد تا دنبالش بیاید و با او زندگی تازه ای را شروع کند.

من که از شنیدن حرف‌های همسرم عصبانی شده بودم با ضربه های متعدد چاقو او را کشتم و سرش را از بدنش جدا کردم. وی ادامه داد: من همان موقع فرزندان خردسالم را به خانه خواهر ناتنی ام بردم و فرار کردم. با پایان دفاعیات این متهم، قضات وارد شور شدند و وی را به قصاص محکوم کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *