کد خبر: 12887تاریخ انتشار : ۱۷:۱۰:۲۵ - یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

www.dustaan.com قتل وحشیانه دختر دبیرستانی به دلیل رد پیشنهاد شرکت در یک جشن+ تصاویرمجله انلاین دوستان : دختر دبیرستانی آمریکایی در پی خودداری از قبول دعوت یکی از هم شاگردی های پسر خود برای شرکت در یک مراسم جشن، به دست وی به قتل رسید.

به گزارش منابع خبری، «مارن سانچز» ۱۶ ساله، دانش آموز دبیرستان «جاناتان» منطقه «میل فورد» شهر کانکتیکات آمریکا، ساعت هفت و ۱۴ صبح امروز به وقت محلی، پس از رد درخواست یکی از همشاگردی های پسر خود برای شرکت در جشن مدرسه، توسط وی کشته شد.

به گفته یکی از معلمان مدرسه که شاهد این حادثه بود، قاتل پس از دیدن «سانچز» در راه پله مدرسه از وی خواست همراه وی به جشن مدرسه برود و پس از رد این درخواست توسط مقتول، دستان خود را دور گردن وی حلقه کرد و با زور وی را به سمت پایین پلکان کشید و سپس چاقوی خود را در گردن «سانچز» فرو کرد.

دو نفر از معمان مدرسه فوری در محل حادثه حاضر شدند و قاتل را تا رسیدن نیروهای پلیس در دفتر ناظم مدرسه حبس کردند. تاکنون گزارش پلیس درباره انگیزه قاتل منتشر نشده است.

www.dustaan.com قتل وحشیانه دختر دبیرستانی به دلیل رد پیشنهاد شرکت در یک جشن+ تصاویر

قتل وحشیانه دختر دبیرستانی به دلیل رد پیشنهاد شرکت در یک جشن+ تصاویر

www.dustaan.com قتل وحشیانه دختر دبیرستانی به دلیل رد پیشنهاد شرکت در یک جشن+ تصاویر

قتل وحشیانه دختر دبیرستانی به دلیل رد پیشنهاد شرکت در یک جشن+ تصاویر

www.dustaan.com قتل وحشیانه دختر دبیرستانی به دلیل رد پیشنهاد شرکت در یک جشن+ تصاویر www.dustaan.com قتل وحشیانه دختر دبیرستانی به دلیل رد پیشنهاد شرکت در یک جشن+ تصاویر www.dustaan.com قتل وحشیانه دختر دبیرستانی به دلیل رد پیشنهاد شرکت در یک جشن+ تصاویر www.dustaan.com قتل وحشیانه دختر دبیرستانی به دلیل رد پیشنهاد شرکت در یک جشن+ تصاویر www.dustaan.com قتل وحشیانه دختر دبیرستانی به دلیل رد پیشنهاد شرکت در یک جشن+ تصاویر

///فرارو

۰/۵ ( ۰ نظر )
پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.