جمعه , ۱۱ ام آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۷:۲۵ قبل از ظهر به وقت تهران

قتل هولناک پدر بخاطر بلند بودن صدای موسیقی!

پسر جوانی که به خاطر بلند بودن صدای موسیقی با پدرش درگیر شده و او را کشته بود صبح دیروز در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

قتل هولناک پدر بخاطر بلند بودن صدای موسیقی!

به گزارش خبرنگار «ایران»، رسیدگی به این پرونده از سال گذشته آغاز شد و مأموران پس از حضور در محل جنایت متوجه شدند که پدری توسط پسرش بشدت مجروح شده است اما پس از انتقال به بیمارستان جان باخت. در ادامه تحقیقات دختر مقتول به مأموران گفت: برادرم صدای موسیقی را زیاد کرده بود. پدرم از او خواست صدا را کم کند و همین مسأله باعث بحث و جدل میان آنها شد و برادرم بلافاصله به آشپزخانه رفت و با چاقو به سمت پدرم حمله کرد. پدرم با دیدن این صحنه قصد داشت از خانه فرار کند که در مسیر پله‌ها برادرم از پشت چند ضربه چاقو به او زد. پس از آن پسر جوان بازداشت شد و در همان ابتدا به قتل اعتراف کرد و گفت: علت این درگیری صدای موسیقی نبوده بلکه به‌خاطر جنایتی بوده که پدرم سال‌ها پیش در حق پدر و مادرخوانده‌ام انجام داده و آنها را به‌طور مخفیانه به قتل رسانده است. او در توضیحات بیشتر گفت: من پس از آنکه متولد شدم پدر و مادر خودم مرا به مرد و زنی سپردند تا آنها بزرگم کنند و من علاقه زیادی به آن دو نفر داشتم و پدرم بعد از اینکه متوجه رابطه خوب من با آنها شد حسادت کرد و آنها را کشت. بعد از ادعای متهم به قتل، مادر و خواهر متهم دوباره احضار و مورد بازجویی قرار گرفتند. مادراین پسر متهم به قتل گفت: حرف‌های پسرم فقط یک توهم است. او یک بیمار روانی است و بارها در بیمارستان بستری شده است. توهم پدر و مادرخوانده هم زاییده ذهن اوست و واقعیت ندارد. به‌خاطر شرایط روانی‌ای پسرم هیچ‌کدام از اعضای خانواده با او بحث نمی‌کردیم. البته پس از ترخیص از بیمارستان وضعیت روحی اش نسبت به قبل خیلی بهتر شده بود و ما فکر می‌کردیم دیگر مشکلی پیش نمی‌آید.
در ادامه تحقیقات پسر جوان برای انجام معاینات روانی به پزشکی قانونی منتقل شد و کارشناسان این سازمان روانی بودن او را تأیید کردند و صبح دیروز محاکمه او در شعبه ۱۰ دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد. در ابتدای این جلسه پس از قرائت کیفرخواست برادر مقتول که خودش به اتهام حمل مواد مخدر در زندان بود و با لباس زندان هم به دادگاه آمده بود، به‌عنوان یکی از اولیای دم اعلام گذشت کرد. اما خواهر متهم که در مرحله دادسرا درخواست قصاص کرده بود در دادگاه دیروز حضور پیدا نکرد. پس از آن متهم به قتل در جایگاه قرار گرفت و گفت: از اتفاقی که افتاده بشدت پشیمانم. آن روز پدرم برای بلند بودن صدای موسیقی سرم داد زد و چون حال روحی مناسبی نداشتم به او حمله کردم. اما واقعاً اختیار کاری را که انجام دادم نداشتم و حالا هم از همه می‌خواهم که من را عفو کنند.
پس از آن قضات شعبه ۱۰ دادگاه کیفری استان تهران برای صدور حکم وارد شور شدند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *