ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 296909

مرد ۵۱ ساله ای که به اتهام قتل همسر ۲۴ ساله اش در مشهد دستگیر شده است در حالی ارتکاب هرگونه جنایتی را انکار می کند که برخی شواهد از قتل هولناک زن جوان در ساختمان دو طبقه حکایت دارد.

www.dustaan.com قتل هولناک زن جوان در ساختمان دو طبقه

به گزارش خراسان، صبح پنج شنبه گذشته، مردی با نیروهای اورژانس ۱۱۵ تماس گرفت و از آنان برای نجات جان همسرش کمک خواست دقایقی بعد وقتی ماموران اورژانس به نشانی اعلام شده واقع در خیابان مطهری شمالی مشهد رفتند با پیکر بی جان زنی روبه‌رو شدند که علایم حیاتی نداشت اما با توجه به مشکوک بودن ماجرای مرگ این زن ۲۴ ساله، نیروهای امدادی مراتب را به ماموران انتظامی اطلاع دادند و این گونه تحقیقات درباره چگونگی مرگ این زن آغاز شد. ماموران انتظامی با حفظ صحنه حادثه و با دستور قاضی ویژه قتل عمد، جسد زن مذکور را به پزشکی قانونی انتقال دادند تا علت دقیق مرگ وی مشخص شود. از سوی دیگر نیز با حضور قاضی علی اکبر احمدی نژاد در محل کالبد شکافی جسد و صحنه احتمالی جنایت، بررسی های دقیق قضایی وارد مرحله جدیدی شد چرا که برخی شواهد و آثار موجود در محل زندگی زن جوان حکایت از وقوع جنایتی هولناک داشت. بنابر گزارش خراسان، مرد ۵۱ ساله که به اتهام قتل همسرش دستگیر شد، ضمن رد ارتکاب قتل، در بازجویی های تخصصی گفت: همسرم در یک خانواده معتاد رشد کرده بود و او نیز به مصرف مواد مخدر صنعتی آلوده بود تا این که مدتی قبل او را از مادر معتادش خواستگاری کردم و به خانه خودم آوردم. وی ادامه داد: اگرچه من ۵۱ سال دارم اما تاکنون ازدواج نکرده ام و تلاشم بر این بود تا همسر ۲۴ ساله ام را از گرداب مواد مخدر نجات بدهم که همین کار را نیز کردم و او اعتیادش را کنار گذاشت ولی از آبان تا اسفندماه سال گذشته به زندان افتادم که در همین اثنا باز هم مادر همسرم به خانه‌ام رفت وآمد کرد و دوباره دخترش را به سمت مواد مخدر کشید. وقتی از زندان بیرون آمدم و ماجرا را فهمیدم خیلی ناراحت شدم. وی در پاسخ به سوال مقام قضایی که پرسید آیا اختلافی با همسرت داشتی؟ گفت: نه! ما هیچ گونه اختلافی با یکدیگر نداشتیم! وی سپس درباره چگونگی مرگ همسرش گفت: ما در ساختمان دو طبقه ای زندگی می کنیم که در طبقه اول آن خواهر مجردم ساکن است چرا که بعد از مرگ پدر و مادرم تنها بود!
شب حادثه نیز همسرم در منزل خوابید اما وقتی ساعت ۸ صبح از خواب بیدار شدم چهره کبود او را دیدم و احتمال دادم که به خاطر استعمال مواد مخدر سکته کرده باشد! به همین دلیل با اورژانس تماس گرفتم ولی آن ها مرگ همسرم را تایید کردند! گزارش خراسان حاکی است، در پی اظهارات متناقض متهم ۵۱ ساله، بلافاصله قاضی احمدی نژاد دستورات ویژه و محرمانه ای را برای بررسی وضعیت اجتماعی و خانوادگی وی صادر کرد و بدین ترتیب گروهی از کارآگاهان زبده اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به تحقیق در این باره پرداختند. بررسی های مقدماتی کارآگاهان، نشان می دهد که مرد ۵۱ ساله اختلافات خانوادگی شدیدی با همسرش داشته است به طوری که هنگام درگیری و مشاجرات خانوادگی، زن ۲۴ ساله پنجره اتاقش را باز می کرد و با فریاد از همسایگان کمک می خواست …
این در حالی است که برخی آثار باقی مانده در زیر گلوی زن جوان و همچنین زخم های روی دست متهم حکایت از درگیری و انسداد احتمالی راه تنفس وی دارد بنابر این گزارش، تحقیقات بیشتر درباره زوایای پنهان مرگ هولناک این زن جوان در ساختمان دو طبقه آغاز شده است.

Looks like you have blocked notifications!پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.