ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 273832

دادگاه مبارزه با افراط‌گرایی لاهور سرانجام حکم نهایی پرونده جنجالی قتل «زینب» کودک هفت ساله پاکستانی را اعلام و قاتل را به اعدام محکوم کرد.

www.dustaan.com قاتل دختربچه پاکستانی به 21 بار اعدام محکوم شد +تصاویر

به گزارش جیو تی‌وی، در حالی که حدود یک سال از حادثه دلخراش قتل و تجاوز به یک کودک هفت ساله پاکستانی به نام زینب می‌گذرد، سرانجام دادگاه حکم نهایی را صادر کرد. طبق این حکم که به تائید دیوان عالی این کشور نیز رسیده است، «عمران» قاتل این دختر در ۱۷ اکتبر (۲۵ مهر) به دار مجازات آویخته خواهد شد. دادگاه درخواست اعدام این مجرم در ملأ عام را رد کرده و حکم در زندان مرکزی شهر لاهور اجرا خواهد شد.
گزارش‌ها حاکی است با بررسی‎های انجام شده و اثبات اینکه عمران به جنایات دیگری نیز دست زده است او به ۲۱ بار اعدام محکوم شده است.

www.dustaan.com قاتل دختربچه پاکستانی به 21 بار اعدام محکوم شد +تصاویر
علاوه‌بر این، عمران به پرداخت چهار میلیون و ۵۰۰ هزار روپیه (تقریبا ۴۵ هزار دلار) جریمه نقدی نیز محکوم شده است.
گفتنی است، پرونده قتل زینب به یکی از جنجالی‎ترین پرونده‎های تاریخ پاکستان تبدیل شده بود و پیدا شدن جنازه این دختر هفت ساله در زباله‎دانی نزدیک منزلشان معمایی حل نشدنی می‌نمود.
تحقیقات و سپس آزمایش دی ان‌ای نشان داد که یکی از نزدیکان کودک با سوءاستفاده از اعتماد وی ابتدا زینب را مورد تجاوز قرار داده و سپس او را کشته است. رسانه‌های پاکستانی قتل زینب را با قتل «آتنا اصلانی» دختر پارس‌آبادی مقایسه کرده و خواستار برخورد مشابه با قاتل او، یعنی اعدام در ملأعام شده‌اند.

www.dustaan.com قاتل دختربچه پاکستانی به 21 بار اعدام محکوم شد +تصاویر

پربیننده ها

به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۰

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.