ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 299650

قاتل خشن وقتی از قصاص بخشیده شد با آزادی از زندان باز  دست به جنایت زد.

www.dustaan.com قاتلی که از اعدام رهایی یافته بود، دوباره جنایت کرد!

جنایت در عروسی

شامگاه یکم اردیبهشت سال ۹۶  به ماموران کلانتری ۱۵۸ بی سیم خبر رسید درگیری در یک جشن عروسی به خون کشیده شده و یکی از مهمانان به نام امیر با ضربه چاقو به سینه اش به شدت زخمی و به بیمارستان منتقل شده است. ماموران راهی بیمارستان شدند و در تحقیقات دریافتند مهمان جنایتکارعروسی یک مرد ۳۵ ساله به نام سعید است که بلافاصله از محل گریخته است.

بازداشت قاتل

با گذشت ۱۱ روز از این جنایت سعید بازداشت شد  و در این بین از بیمارستان خبر رسید  امیر به دلیل شدت خونریزی و عفونت ناشی از چاقو خوردگی جان سپرده است. با مرگ امیر پرونده وارد مرحله جنایی شد و کارآگاهان در تحقیقات پلیسی دریافتند سعید یک مجرم سابقه دار است و مدتی قبل به خاطر قتل بازداشت شده بود اما توانسته با جلب رضایت اولیای دم از قصاص رهایی یابد و از زندان آزاد شود.

اعتراف

سعید  در بازجویی ها قتل را گردن گرفت. وی به  اتهام قتل،عربده کشی،چاقو کشی ، تخریب خودروی پارک شده در جشن عروسی و ایجاد رعب و وحشت در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی قربان زاده و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

در دادگاه

در ابتدای این جلسه پدر و مادر امیر برای قاتل پسرشان حکم قصاص خواستند. سپس سعید به دفاع پرداخت و گفت: آن شب به جشن عروسی یکی از اقوام دعوت شده بودم. بعد از پایان  جشن عروسی به پیشنهاد یکی از دوستانم مشروب خوردم  و مست شدم.حال طبیعی نداشتم که  وارد حیاط تالار شدم. در حیاط مقتول با یکی از دوستانش ایستاده بود. او به من خیره شد و مرا مسخره کرد. من هم در اوج مستی به رویش چاقو کشیدم و بعد از تخریب خودرویی که در همان حوالی بود یک ضربه به سینه  امیر زدم .وی درباره جنایتی که قبلا مرتکب شده و با رضایت اولیای دم از قصاص رهایی یافته بود نیز گفت: دو سال قبل از قتل امیر  در درگیری با یکی از بچه محل ها  در خیابان بی سیم دست به چاقو بردم و یکی از دوستانم را کشتم. بنابه این گزارش،در پایان جلسه قضات وارد شورشدند و دیروز سعید را به قصاص محکوم کردند.

پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.