کد خبر: 188366تاریخ انتشار : ۱۲:۰۰:۵۵ - سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶

مفامات عربساتانی در ادامه اقدامات غیراسلامی خود قصد دارند شهر مستقل توریستی و گردشگری در مناطق شمالی عربستان بدون رعایت قوانین اسلامی احداث کنند. ویدئوی زیر زنان عربستانی در یک نمایش مد مختلط را نشان می دهد. 

www.dustaan.com فیلم جنجالی نمایش مد زنان عربستانی در یک مراسم مختلط
مجله دوستان : ویدیویی جنجالی نمایش مد زنان عربستانی در یک مراسم مختلط به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان،ویدیویی اخیرا در شبکه های اجتماعی عربی منتشر شد که تعدادی زنان عربستانی را در حال اجرای نمایش مد و فشن در مراسم مختلط که به مناسبت افتتاح یک آکادمی زیبایی در ریاض برگزار شده بود نشان می‌دهد.

این ویدیوی جنجال برانگیز در حالی منتشر شد که برخی از خبرگزاری های عربی متذکر شدند که در صحت آن تردید دارند، اما تا این لحظه هیچ پایگاه خبری نیز آن را با اطمینان تکذیب نکرده است. انتشار این فیلم واکنشهای معترضانه ای را به دنبال داشته است.

برخی کاربران متفق القول نظرشان بر این بود که طرز پوشش این زنان بر خلاف سنت اسلامی است. یک کاربر ناشناس که مدعی بود از نزدیکان مقامات مربوطه است نوشت:برای این نمایش هیچ مجوزی صادر نشده و کمیسیون مربوطه از برگزاری مراسم مذکور بی خبر است و گرنه قطعا جلوی اجرای آن گرفته می شد.

بلومبرگ مدعی است مقامات سعودی در سلسله اقدامات غیر اسلامی خود در نظر دارند شهر مستقل گردشگری برای جذب توریست در شمال غربی عربستان بدون رعایت قوانین اسلامی در آن احداث کنند. بر این اساس صحت خبر این نمایشگاه های مد در عربستان دور از ذهن نیست.

 

 

 

فیلم جنجالی نمایش مد زنان عربستانی در یک مراسم مختلط

 


پربیننده ترین مطالب روز
https://www.dustaan.com/?p=188366


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس کلوب فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.