ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 259451

جنگ جهانی اول فرصتی را در جهان ایجاد کرد تا انسان‌ها فرشته خویی با بدطینتی خود را نمایان سازند. در این جنگ برخی جانب ترور و کشتار را گرفتند و برخی تلاش کردند تا غمخوار بشریت باشند. آنا کولمن یکی از افرادی بود که در جریان این جنگ فرصت یافت به انسان‌های زیادی کمک کند و از هنر خویش در جهت بهبود زندگی انسان‌ها بهره گیرد.

در جریان حملات جنگ جهانی، سربازان زیادی بخشی از صورت خود را از دست دادند اما او که یک مجسمه ساز بود تلاش کرد با ساخا ماسک‌هایی طبیعی بار دیگر ظاهری عادی به آنها بدهد. او پس از آشنایی با فرانسیس وود که یک مغازه فروش بینی های مصنوعی برای سربازان مجروح داشت کارگاه ماسک چهره خود را به راه انداخت و از این طریق فرصت های زیادی به افراد مجروح داد. در ادامه تصاویری از فعالیت‌های انسان دوستانه وی را می‌بینید.

www.dustaan.com عکس های دیدنی از بازسازی چهره مجروحان جنگ جهانی !

سال‌های جنگ جهانی اول: ماسک‌هایی تقریبا طبیعی برای سربازانی که صورتشان به شدت زخمی شده بود، طراحی می‌شد. در اینجا زنی به خانم “لد” در حال رنگ‌آمیزی یک ماسک دیده می‌شود تا کاملا با صورت سرباز زخمی تطابق داشته باشد.

www.dustaan.com عکس های دیدنی از بازسازی چهره مجروحان جنگ جهانی !www.dustaan.com عکس های دیدنی از بازسازی چهره مجروحان جنگ جهانی !www.dustaan.com عکس های دیدنی از بازسازی چهره مجروحان جنگ جهانی !www.dustaan.com عکس های دیدنی از بازسازی چهره مجروحان جنگ جهانی !www.dustaan.com عکس های دیدنی از بازسازی چهره مجروحان جنگ جهانی !www.dustaan.com عکس های دیدنی از بازسازی چهره مجروحان جنگ جهانی !www.dustaan.com عکس های دیدنی از بازسازی چهره مجروحان جنگ جهانی !www.dustaan.com عکس های دیدنی از بازسازی چهره مجروحان جنگ جهانی !

پربیننده ها

به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۰

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.