کد خبر: 190002تاریخ انتشار : ۱۶:۳۲:۱۲ - سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶

خیلی از رسانه ها خبر بازداشت خانگی محمد بن نایف توسط بن سلمان را منتشر کرده بودند، گفته می شود بن سلمان دستور بازداشت بن نایف را صادر کرده بود. به تازگی تصویری از محمد بن نایف منتشر شده است که سوالات تازه ای را در ذهن به وجود می آورد.

www.dustaan.com عکس مرموز رقیب سابق بن سلمانباشگاه خبرنگاران جوان ؛ مدتی قبل روزنامه نیویورک تایمز خبری مبنی بر محکوم شدن محمدبن نایف ولیعهد قبلی و رقیب سابق بن سلمان به حبس خانگی منتشر کرد. اما کمی بعد رسانه های سعودی بدون ارائه مدرکی معتبر برای اثبات خلاف آن، منکر خبر نیویورک تایمز شدند.

در این مدت کم و بیش خبرهایی در رابطه با بازداشت بن نایف از رسانه های بین المللی معتبر و همچنین تکذیبیه‌هایی بی پایه و اساس از پایگاه‌های خبری تحت نفوذ بن سلمان منتشر می‌شد اما تاکنون این موضوع مانند یک معما باقی مانده است.

به تازگی عکسی از محمد بن نایف در حال مشایعت مادر بیمارش ” الجوهره بنت عبد العزیز بن مساعد بن جلوی”هنگام خروج از بیمارستانمنتشر شده که مجددا به معمای حبس خانگی او دامن زده است.

البته ناگفته نماند که این تصویر در حساب شخصی کاربری به نام “عناد العتیبی” منتشر شده است و اعتبار اطلاعاتی که به همراه این تصویر در شبکه های اجتماعی می چرخد نیز قطعی نیست.

اگر بن نایف در حبس خانگی است پس تکلیف حضور او در بیمارستان کنار مادرش چه می شود؟ هر چند که با جنجال های اخیری که بن سلمان در رابطه با بازداشت شاهزاده های سعودی به راه انداخته، محبوس بودن بن نایف خیلی چیز دور از ذهن و بعیدی به نظر نمی رسد.

به هر حال باید منتظر خبری جدید و معتبر در رسانه‌های رسمی بین المللی ماند تا این موضوع را از ابهام خارج کنند و حقیقتی که در پشت پرده این ماجرای مشکوک می گذرد برملا شود.

www.dustaan.com عکس مرموز رقیب سابق بن سلمان

عکس مرموز رقیب سابق بن سلمان


پربیننده ترین مطالب روز
به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.