جمعه , ۳ ام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۱:۴۱ بعد از ظهر به وقت تهران

عکس: سعید کریمیان، مدیر شبکه جم زنده است؟!

اکونا پرس نوشت: در حالی امروز قرار است سالگرد ترور سعید کریمیان، مدیر کمپانی جم برگزار شود که هنوز ابهاماتی درباره سرنوشت وی مطرح است.

در آستانه سالکرد ترور مشکوک سعید کریمیان، مدیر کمپانی جم، گمانه‌هایی در مورد زنده بودن وی در محافل مختلف مطرح شده است.

مدعیان این انگاره، به منتشر نشدن هیچ تصویری از جنازه کریمیان در خبرگزاری‌ها و اینکه کسی جنازه او را مشاهده نکرده، استناد می‌کنند؛ اتفاق عجیبی که در مورد شخصی مانند کریمیان که ریاست کمپانی بزرگی همچون جم را بر عهده داشته، قدری تردیدبرانگیز به نظر رسیده و گمانه زنی‌ها در مورد احتمال زنده بودن وی را تقویت می‌کند.

بنا بر فرضیه‌هایی که در محافل مختلف مطرح شده، به نظر می‌رسد کریمیان هم به سرنوشت مسعود رجوی، سرکرده گروهک تروریستی منافقین دچار شده باشد به خصوص که روابط سازمانی هم با این گروهک تروریستی داشته است.

سعید کریمیان مدیر شبکه جم زنده است؟! +عکس

احتمال دارد کریمیان از ترس مخالفانی که او را تهدید به قتل کرده اند، با کمک میت، سرویس امنیتی ترکیه که از حامیان کریمیان است، نمایش ترور را به راه انداخته تا بتواند در مکانی مخفی شده و از دور کمپانی خود را اداره کند.

اما بنابر گمانه زنی که قوی‌تر به نظر می‌رسد، کریمیان در پی اختلافات داخلی در شبکه جم، به خصوص با همسر و برادر خود، از کار برکنار شده و رقبایش با ساختن داستان ترور، وی را در مکانی نامعلوم محبوس کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *