کد خبر: 194329تاریخ انتشار : ۱۵:۰۳:۱۲ - شنبه ۹ دی ۱۳۹۶

عمل های زیبایی بینی در میان جوانان طرفداران بسیاری دارد، اما اینک عمل های زیبای  به شتر ها نیز سرایت کرده است! به تازگی یک دامپزشک سعودی در این رابطه دستگیر شده است!

عصرخبر: اگرچه سال‌هاست عمل‌های زیبایی مد شده و زنان و مردان بسیاری هزینه‌های گزافی برای انجام این عمل‌ها می‌پردازند، اما چندی است که تب جراحی زیبایی بینی از به شترها نیز سرایت کرده و آنها نیز برای زیباترشدن، بینی خود را به تیغ جراحان می‌سپارند.

به گزارش  به نقل از رسانه های سعودی، دستگاه انتظامی سعودی یک دامپزشک را که با استفاده از مواد تزریقی، ساختار چهره شترها را تغییر داده و برای شترها عمل جراحی زیبایی انجام می‌داد، دستگیر کردند.

 

یکی از فعالان حوزه شترداری و پرورش شتر گزارش کرد یک دامپزشک مقیم سعودی که از یکی از کشورهای همسایه به سعودی آمده، با تزریق موادی مانند بوتاکس به کار زیباتر کردن چهره و بینی و پروتز گونه‌های شترهایی که در جشنواره شتر ملک عبدالعزیز شرکت داده می‌شوند، مشغول بود.

نیروهای انتظامی سعودی هنگام دستگیری این دامپزشک مقدار قابل توجهی مواد تزریقی در بینی، گوش و گونه شترها و همچنین ۷۰۰ هزار ریال سعودی کشف و ضبط کردند. این دامپزشک مواد تزریقی را از یکی از کشورهای همسایه به سعودی آورده بود.

مدیریت جشنواره شتر ملک عبدالعزیز نیز اعلام کرد فهرست موارد تقلب در جشنواره آماده شده و به کمیته کشف تقلب ارائه خواهد شد تا شترهایی که عمل زیبایی کرده‌اند از مسابقات حذف شوند.

مدیریت جشنواره شتر ملک عبدالعزیز همچنین از وزارت کشور و اداره اطلاعات منطقه ریاض برای کشف اینگونه اقدامات تشکر کرد و این اقدامات را ناقض حقوق حیوانات و نقض اصل رقابت شرافتمندانه دانست.

www.dustaan.com عمل زیبایی بینی به شتر ها رسید! +عکس

عمل زیبایی بینی به شتر ها رسید!


پربیننده ترین مطالب روزبه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.