کد خبر: 224608تاریخ انتشار : ۹:۴۱:۱۳ - پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

شاید برایتان جالب باشد که بدانید مرز فرانسه و سویس از وسط اتاق یک هتل می‌گذرد و شما با جابجایی از یک اتاق به اتاق دیگر، سفری به کشور همسایه خواهید داشت. هتل Arbez Franco Suisse به عنوان هتلی شناخته می‌شود که هم در سویس و هم در فرانسه واقع شده است. به همین دلیل مورد توجه بسیاری از گردشگران این دو کشور قرار گرفته است.

هتل دو ستاره Arbez در روستای La Cure واقع در مرز دو کشور می‌باشد و مرز این دو کشور از وسط این هتل می‌گذرد. این هتل قبلا به عنوان سوپرمارکت در قسمت سویس و کافه در قسمت فرانسه فعالیت می‌کرد، ولی با گذشت زمان به هتل تغییر کاربری داد و توانست توجه زیادی را به خودش جلب کند.

این هتل دارای یک رستوران و کافه بوده و تمامی اتاق‌های آن مجهز به سیستم گرمایشی، خطوط تلفن، اینترنت بی سیم در تمامی اتاق ها، تلویزیون ماهواره ایی و … می‌باشد. به عبارتی بسیار ساده‌تر شما می‌توانید در اتاقی در فرانسه اقامت کنید و در سویس حمام کنید. یا در یک قسمت تخت که در فرانسه است بخوابید و بعد از پنجره به قسمت سویس نظاره گر باشید.

در اطراف این هتل فعالیت‌های مختلفی از قبیل: اسکی، پیاده روی و گلف را می‌توانید انجام دهید؛ و فاصله آن با مرکز بازی گلف Rochat Golf Course فقط ۵ کیلومتر می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است که فاصله این هتل از پیست اسکی Dappes Dole ۳ کیلومتر و از فرودگاه ژنو ۲۶ کیلومتر می‌باشد./[hl kd,c

در ادامه نگاهی می‌اندازیم به تصاویر این هتل:

www.dustaan.com عبور مرز دو کشور فرانسه و سویس از وسط اتاق یک هتل! ‏+عکس
www.dustaan.com عبور مرز دو کشور فرانسه و سویس از وسط اتاق یک هتل! ‏+عکس
www.dustaan.com عبور مرز دو کشور فرانسه و سویس از وسط اتاق یک هتل! ‏+عکس

پربیننده ترین مطالب روزبه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.