امروز چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت 6:31 ب.ظ

بیوگرافی و عکس های عباس قانع

کد خبر: 291731

عباس قانع به کادر گزارشگران شبکه سه اضافه شود. قانع پیش از این گزارش بازی های فوتبال ساحلی را برعهده داشت و پس از آن در تلویزیون های اینترنتی گزارش بازی های خارجی را انجام می داد.

www.dustaan.com - بیوگرافی و عکس های عباس قانع

عباس قانع متولد ۱۴ ام تیر ماه سال ۱۳۶۸ در شهر یزد می باشد.

وی فارغ التحصیل فوق لیسانس مدیریت ورزشی بوده و مدرک مربیگری C آسیا در فوتبال را دارد.

وی پیشتر در تلویزیون گزارشگر بازی های فوتبال ساحلی بوده است، همچنین سابقه گزارشگری فوتبال در شبکه های اینترنتی از جمله آنتن را در کارنامه دارد.

www.dustaan.com - بیوگرافی و عکس های عباس قانع

سبک وی در گزارشگری بسیار متفاوت بوده بنابراین مخالفان و موافقان بسیاری دارد! بخش هایی از گزارش های وی همواره در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود!

عباس قانع در سال ۱۳۸۴ وقتی ۱۶ ساله و دانش آموز مقطع دبیرستان بود به باشگاه خبرنگاران جوان یزد رفت و یک دوره گویندگی را گذراند، اما بنا به دلایلی پذیرفته نشد.

وی سرانجام در سال ۸۵ زمانی که ۱۷ سال بیشتر نداشت برای رادیو کرمان تست دارد و اولین بار بازی مس کرمان با استقلال را از طریق رادیو ورزش که پخش سراسری بود در ۹۰ دقیقه برعهده گرفت.

www.dustaan.com - بیوگرافی و عکس های عباس قانع

درست زمانی که عباس قانع جای خود را در دل تلوزیون باز کرده بود و پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی می کرد، خبری عجیب در رابطه با او منتشر شد. گفته شد که عباس قانع و تعدادی نوجوان برای برپایی اردو فوتبال در کشور گرجستان از طرف آکادمی فوتبال رفته بودند که طی حادثه ای تلخ دو تن از این جوانان در دریاچه تفلیس غرق شدند و جان خود را از دست دادند.

اما قضیه جالب ماجرا اینجا است که عباس قانع به عنوان صاحب امتیاز این آکادمی مجرم شناخته شده و محکوم شد. همین اتفاق باعث شد تا این گزارشکر فعالت کمتری در صدا و سیما داشته باشد.

در جدید ترین حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال عباس قانع به مدت سه سال از فعالیت های فوتبال محروم شد.

www.dustaan.com - بیوگرافی و عکس های عباس قانع

www.dustaan.com - بیوگرافی و عکس های عباس قانع

دیگران چه می خوانند؟
پربیننده ترین مطالب
برچسب ها
نظر دهید!
کل نظرات : ۰
در صف بررسی : 0
انتشار یافته : ۰