دوشنبه , ۱۴ ام آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۹:۱۱ قبل از ظهر به وقت تهران

عامل آلوده کردن شیشه های نوشابه در مشهد دستگیر شد +عکس

چندی پیش ویدیویی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که در آن کارگر خودروی حمل جعبه های نوشابه در اقدامی عجیب و زشت، داخل شیشه ها را آلوده می کرد!

پیش‌نویس خودکار

 

کارگر خودروی حمل جعبه های نوشابه که در اقدامی عجیب محتویات داخل شیشه ها را آلوده می کرد از سوی پلیس دستگیر شد.

به گزارش «ایران»، چند روز قبل کلیپی در فضای مجازی منتشر شد که در آن مردی جوان که به ظاهر کارگر خودروی حمل و توزیع جعبه های نوشابه یک کارخانه معروف است در اقدامی عجیب درهای برخی از شیشه های نوشابه را باز کرده و پس از خوردن مقداری از نوشابه ها محلول دیگری را داخل شیشه ها ریخته و برخی دیگر از شیشه ها را نیز با ریختن مقداری از آب دهانش آلوده می کرد.
این فیلم که مخفیانه و اتفاقی از سوی یک شاهد ماجرا گرفته شده بود پس از انتشار در فضای مجازی واکنش های زیادی را در پی داشت. بدین ترتیب بلافاصله پلیس فتا وارد عمل شد و سرانجام روز دوشنبه متهم را شناسایی و دستگیر کردند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ امید نودهی، رئیس پلیس امنیت عمومی خراسان رضوی در تشریح این خبر، اظهار کرد: روز جمعه ۲۲ فروردین ماه، در پی انتشار کلیپی تصویری در فضای مجازی، با محتوای دستکاری و خوردن نوشابه شیشه‌ای توسط یکی از کارگران حمل و پخش در مشهد و آلوده کردن شیشه ها که باعث تشویش اذهان عمومی شده بود، دستور لازم برای پیگیری سریع پرونده صادر شد و با تحقیقات گسترده و اقدامات اطلاعاتی فرد مورد نظر شناسایی و به کلانتری «شفا» مشهد منتقل شد.
این مقام انتظامی گفت: متهم که در کلیپ منتشر شده اقدام به خوردن نوشابه و جایگزینی محتویات یک شیشه دیگر داخل شیشه مذکور می‌کند به مراجع قضایی معرفی شد که تحقیقات در این باره برای روشن شدن علت و انگیزه چنین اقدامی از سوی کارگر مذکور ادامه دارد.
رئیس پلیس امنیت عمومی خراسان رضوی در پایان تأکید کرد: یکی از مأموریت‌های مهم پلیس، رصد دقیق فضای مجازی است و در این رابطه با عاملان و افرادی که اقدام به تهدید سلامت و امنیت جامعه یا انتشار تصاویر در فضای مجازی کرده و با تشویش اذهان عمومی موجب نگرانی شهروندان شوند برابر قانون، برخورد جدی و قاطعانه به عمل خواهد آمد.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *