امروز دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت 1:13 ق.ظ

صعود والیبال ایران به رده هفتم لیگ جهانی؛ فرانسه در صدر

کد خبر: 150115

در پایان روز نخست هفته دوم لیگ جهانی ، فرانسه با دستیابی به چهارمین برد متوالی خود، همچنان در صدر جدول باقی ماند.

 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,لیگ جهانی

یک زن مطلقه با پول هایش آشیانه کوچک مرا به هم ریخت!
نوعروس در رویای یک زندگی عاشقانه بود که به راز وحشتناکی پی برد!
شکنجه هولناک پسر تهرانی در خانه متروکه ۲ شیطان صفت
درد دل های زن جوان شوهرش را به کشتن داد
اعترافات تکان دهنده جوان ۲۵ ساله ای که در مقابل چشمان فرزندانش، گلوی همسرش را برید
فیلم/ دختر ۳ ساله ای که در زمان خاکسپاری زنده شد!
در پایان روز نخست هفته دوم لیگ جهانی، ایران در رده هفتم ایستاد، فرانسه با پیروزی برابر روسیه صدرنشین باقی ماند و آمریکا به نخستین بردش دست یافت.

به‌ گزارش ‌ایسنا،  در روز نخست هفته دوم لیگ جهانی تیم ملی ایران با پیروزی سه بر دو برابر بلژیک، با دو پیروزی و دو شکست در رده هفتم قرار گرفت. فرانسه نیز با شکست روسیه به تنهایی در صدر جدول باقی ماند. لهستان مغلوب بلغارستان شد و آمریکا نیز ایتالیا را از پیش رو برداشت.

 

در آخرین بازی از هفته دوم لیگ جهانی تیم ملی فرانسه به مصاف تیم ملی روسیه رفت و در پایان موفق شد با نتیجه‌ سه بر یک حریفش را از پیش رو بردارد.

 

فرانسوی ها تنها تیم بدون باخت در لیگ امسال هستند و هم اکنون با چهار برد و بدون باخت و ۱۲ امتیاز به تنهایی در صدر جدول سطح یک لیگ جهانی ایستاده اند. روسیه نیز با یک برد و سه باخت و کسب چهار امتیاز در رده نهم قرار گرفت.

 

ست های این بازی با نتایج ۲۵بر۱۲، ۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۸ به پایان رسید.

 

در دیگر بازی، تیم‌ ‌ملی آمریکا موفق شد به اولین پیروزی خود در لیگ جهانی امسال دست یابد و در پایان موفق شد سه بر صفر ایتالیا را شکست دهد.

 

تیم ملی آمریکا یک برد و سه باخت و کسب چهار امتیاز در رده دهم سطح یک لیگ جهانی قرار دارد و ایتالیا با کسب یک پیروزی در بازی نخست برابر ایران و قبول سه شکست متوالی در هفته های اخیر با سه امتیاز در رده یازدهم جدول قرار گرفت.

 

ست های این بازی با نتایج ۲۲ بر ۲۵، ۲۳ بر ۲۵ و ۲۳ بر ۲۵ به سود آمریکا به پایان رسید.

 

همچنین یک بازی حساس بین لهستان و بلغارستان انجام شد که بلغارها در عین ناباوری در یک بازی جنگنده موفق شدند سه بر دو لهستان را شکست دهند.

 

لهستان پس از کسب دو پیروزی در بازی‌های نخست برابر ایتالیا و برزیل،  هفته گذشته نیز سه بر یک  مغلوب تیم‌ ‌ملی ایران شده بود.

 

لهستان با شکست برابر بلغارستان هم اکنون با دو برد و دو باخت و کسب شش امتیاز در جایگاه پنجم ایستاده است. بلغارستان نیز با دو برد و دو باخت و یک امتیاز کمتر نسبت به لهستان در رده ششم قرار گرفته است.

 

ست های این بازی با نتایج ۲۵ بر ۱۶، ۲۰ بر ۲۵ ،۱۹ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۳ و ۱۶ بر ۱۴ به پایان رسید.

 

در دیگر بازی های مهم، صربستان سه صفر آرژانتین را شکست داد و با سه پیروزی و یک شکست و کسب ۹ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد. آرژانتین هم با یک برد و سه باخت و اندوخته دو امتیاز در قعر جدول باقی ماند.

 

برزیل هم توانست سه بر یک کانادا را شکست دهد و با سه پیروزی و یک باخت و کسب ۱۰ امتیاز در رده دوم باقی ماند. کانادا هم با دو برد و دو باخت هشت امتیازی شد و به رده هشتم نزول کرد.

دیگران چه می خوانند؟
پربیننده ترین مطالب
نظر دهید!
کل نظرات : ۰
در صف بررسی : 0
انتشار یافته : ۰