ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 283778

www.dustaan.com صاحب شماره ناشناس سر از اتاق خواب ناهید و همسرش درآورد

زن جوان هنگامی که به خانه آمد با صحنه زشتی روی تخت خواب خود و همسرش روبرو شد .

ناهید ۲۷ ساله با مراجعه به دادگاه خانواده و تنظیم دادخواست طلاق به قاضی گفت : چند وقتی بود که پیامک های مشکوکی به گوشی همسرم ارسال می شد . مهم تر از این پیامک ها، این بود که وقتی از همان شماره تماس گرفته می شد بلافاصله سعید همسرم گوشی اش را خاموش می کرد و هیچ گاه به آن شماره پاسخ نمی داد.

زن جوان ادامه داد: در یکی از روزها که همسرم گوشی اش را در منزل جا گذاشته بود و فراموش کرده بود همراه خود ببرد با همان شماره تماس گرفتم اما وقتی دختری از آن سوی خط پاسخ داد دیگر یقین پیدا کردم که سعید با آن دختر ارتباط دارد. در همان لحظه با سعید تماس گرفتم و از او توضیح خواستم. همسرم هرچه با التماس می گفت که صاحب آن شماره تلفن را نمی شناسد من باور نمی کردم چرا که از حدود ۲ ماه قبل این تماس های مشکوک آغاز شده بود.

ناهید بیان کرد: مدتی گذشت تا اینکه یک روز برای خرید به بیرون از خانه رفته بودم و قرار نبود تا ۴ ساعت بعد به خانه برگردم اما کارم زودتر تمام شد و وقتی وارد خانه شدم صحنه کثیفی را دیدم.

زن جوان افزود: شوهرم با دختری جوان روی همان تختی بود که شب ها بر روی آن در کنار من می خوابید. زمانی که از او جویای ماجرا شدم گفت که این موضوع به تو ربطی ندارد. وی تصریح کرد: پس از این ماجرا از خانه خارج شدم که مدتی بعد پی بردم آن دختر صاحب همان شماره ای است که به سعید پیامک های عاشقانه می داد. اکنون برای طلاق از سعید به اینجا آمدم.

بنا براین گزارش، قاضی پس از شنیدن اظهارات زن جوان احضارنامه ای برای همسر وی صادر کرد.

منبع: رکنا

0/5 ( 0 نظر )پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.